Türkler Oyun Oynamayı Bilmiyor!

LoL oynamamayışımın tek sebebi oyunda ilk maçıma girmiştim adam bağırıyor anama babama küfür ediyor koridoru tutsana diyom yeni başladım daha vurmayı yeni öğrendim bu sefer bana LoL'ü önerene küfür ediyor yenilsekte sen neden anama babama küfür ediyorsun senin bana anama babama küfür etmeye ne hakkın var.

Ölsem Türk sunucularında oynamam. Valorant'ta 3 gündür frankurt oynuyorum böyle rahatlık yok. Çoğu zaman Rus'lardan daha toksikleşiyor Türk'ler. Rus'larla daha iyi anlaşabiliyorsunuz şaka gibi. LoL'de botlu oyunda bile küfür edeni gördüm. Ruslar adamdır.

Bu arada toksik dediğimiz kitleyi ben PUBG Mobile'de çok gördüm. Şunları terbiyelendiren ebeveynleri cezalandırmak istiyorum resmen ya.

Online oyunlarda küfür etmem, 16 yaşındayım, oyun oynamaya 7-8 yaşlarında nfs ile başladım çok güzel günlerdi gerçekten.

Şimdi' de en fazla böyle fazla ateş altında tutulursam, veya far cry 3 teki gibi hayvan saldırısına uğrarsam küfür ederim.

Online oyunlarda küfür etmem, edersemde, zaten maneviyata önem veririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…