Türkmenistan neden Türkiye'den vize istiyor?

Nasıl Türk devleti değil onlar?
Değiller hocam sadece dost ülkeler o kadar.

Saçma bir argüman bence Avrupa ülkeleri istemiyor kolayca geçebiliyorsun. Madem Türk birliği falan var onlarında istememesi lazım.
Hocam onların sistemi öyle, Fakat bizim taraf pek beceremiyor, Becerme kısımını boşverdim hemen yanında prototip bir yer var onu uygulasana Avrupadan bahsediyorum.

Ayrıca onlar içinde farklı bir şey vardı Euro Card diye sanırım ancak öyle fakat baya kolaymış arkadaşıma sordum, Belçika vatandaşı

Hocam onların sistemi öyle, fakat bizim taraf pek beceremiyor, becerme kısımını boş verdim hemen yanında prototip bir yer var onu uygulasana Avrupa'dan bahsediyorum.

Ayrıca onlar içinde farklı bir şey vardı euro Card diye sanırım ancak öyle fakat bayağı kolaymış arkadaşıma sordum, Belçika vatandaşı.

Bende Bulgaristan vatandaşlığı var geçen sene Hollanda'ya gittim zaten Avrupa ülkelerinde schengen vizesi olduğu için havalimanından geçerken tek pasaportla 5 Dk'da geçtik. Madem Türk birliği diyoruz bunlarında yapması lazım saçmalık işte.

Bende Bulgaristan vatandaşlığı var geçen sene Hollanda'ya gittim zaten Avrupa ülkelerinde schengen vizesi olduğu için havalimanından geçerken tek pasaportla 5 Dk'da geçtik. Madem Türk birliği diyoruz bunlarında yapması lazım saçmalık işte.
Bulgaristan vatandaşlığı nasıl aldınız?

Bulgaristan göçmeni derken nasıl oluyor anlatır mısın?

Hocam annemler osmanlı zamanında Bulgaristan da kalan türklermiş. 1989'da bulgar hükümeti türklere bulgarca isim falan vermeye çalışınca kendileri 1989'da Türkiye'ye gelmişler. Bulgaristan Avrupa birliğine girince 2007'de annemlerde tekrardan vatandaşlık almışlar. Anlayacağınız önceden ailenden birisi Bulgaristan'dan Türkiye'ye geldiyse birkaç işlem yapıp vatandaşlık alabiliyor tekrardan. Çifte vatandaş oluyorsunuz benim olduğu gibi. Ben gitmedim bulgaristana hiç annem vatandaş diye annem sayesinde oldum.

Hocam annemler osmanlı zamanında Bulgaristan da kalan türklermiş. 1989'da bulgar hükümeti türklere bulgarca isim falan vermeye çalışınca kendileri 1989'da Türkiye'ye gelmişler. Bulgaristan Avrupa birliğine girince 2007'de annemlerde tekrardan vatandaşlık almışlar. Anlayacağınız önceden ailenden birisi Bulgaristan'dan Türkiye'ye geldiyse birkaç işlem yapıp vatandaşlık alabiliyor tekrardan. Çifte vatandaş oluyorsunuz benim olduğu gibi. Ben gitmedim bulgaristana hiç annem vatandaş diye annem sayesinde oldum.
Hocam eğer Kanada'yı merak ediyorsanız vatandaşlık almak sizin için çok daha kolay olur, Ben çok araştırdım.

Fransa, Belçika, Bulgaristan bu ülkeler Kanada için çok daha kolay vatandaşlık ala biliyor.

Hocam soy agacınızda nasıl gözüküyor benimde göçmen olma ihtimalim bir hayli yüksek.

Son düzenleme:
Hocam eğer Kanada'yı merak ediyorsanız vatandaşlık almak sizin için çok daha kolay olur, ben çok araştırdım.

Fransa, Belçika, Bulgaristan bu ülkeler Kanada için çok daha kolay vatandaşlık ala biliyor.

Hocam soy agacınızda nasıl gözüküyor benim de göçmen olma ihtimalim bir hayli yüksek.

Soy ağcımda baba tarafı 1800'lere kadar gidiyorda anne tarafı sadece annem gözüküyor Bulgaristan diye. Zaten greencard falan başvuracağım hem Türk vatandaşlığımla hem de bulgar vatandaşlığıyla.

Soy ağcımda baba tarafı 1800'lere kadar gidiyorda anne tarafı sadece annem gözüküyor Bulgaristan diye. Zaten greencard falan başvuracağım hem Türk vatandaşlığımla hem de bulgar vatandaşlığıyla.
Hocam bizimkiler ili boşverin ilçenin dışına dahi çıkmamışlar :D Şanslısınız

Yeni konular

Geri
Yukarı