Türkmenistan'da çoğu sosyal medya uygulaması yasak

Merak ettim ülkenin Müslüman oranı nedir? Yani böyle tarikatlar cemaatler imamlar şeyhler gavslar falan filanlar var mı sizde de? İmam hatip fen lisesi gibi efsanevi eğitim merkezleri var mı?

51.77.77.58:27015 bunu dener misiniz?

Merak ettim ülkenin Müslüman oranı nedir? Yani böyle tarikatlar cemaatler imamlar şeyhler gavslar falan filanlar var mı sizde de? İmam hatip fen lisesi gibi efsanevi eğitim merkezleri var mı?
100#100 hocam Turkmenistan musluman yerdir. Inanmassaniz aratin sorun googleye

100#100 hocam Türkmenistan Müslüman yerdir. Inanmassaniz aratin sorun Google'a.

Yüzde yüz olması iyi bir şey mi yoksa kötü birr şey bilemedim.

Öyle bir hayatı yaşamak istemezdim.
Coğrafya kaderdir.

Yüzde yüz olması iyi bir şey mi yoksa kötü birr şey bilemedim.

Öyle bir hayatı yaşamak istemezdim.
Coğrafya kaderdir.
Hiç bir ülkede ben bir dinin 100% olduğunu sanmıyorum. Aynı şey Türkiye için de 99% ama gerçek sayı 70%. Türkmenistan belki daha bağlıdır, bilemem.

Hiçbir ülkede ben bir dinin 100% olduğunu sanmıyorum. Aynı şey Türkiye için de 99% ama gerçek sayı 70%. Türkmenistan belki daha bağlıdır, bilemem.

Bence dışa kapalı olmalarının sebeplerinden biri.
Dünyayı görmesinler bilmesinler öğrenmesinler. 2x2 =4 değil 2x2 = 5 diyorsak bunu 5 olrak kabuk edip hayatlarına devam etsinler diye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…