Türkmenistan'da engelli web siteler

Makaleler
1
Yer
Türkmenistan
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci programmist(programci, yazilimci), 3DS MAX ögrencisi
Selam herkese. Ben turkmenistanliyim. Türkmenistan da YouTube, Facebook, Twitter, ıntagram gibi siteler engelli. Bununla da bitmiyor gerekli gereksiz birçok siteler engelli. VPN kullanim siteleri de engelli.

Bu ay yani 20.04.2023y sonra ICQ uygulamasi da engellendi. Onun yerine start uygulamasi kullanisa girdi. Ama ICQ cok iyi bir uygulamaydi. Bu ay ondan ayrildik.Wikipedia tr sitesi de dun aksam 24.04.2023 de zamanli olarak engellendi. Yani yarim saat kadar. 2023 icinde Google Drive de 1 gunluk engellendi.

VBForums sitesi 2022 yilinda engelliydi ama 2023 de engel ayrildi.

2015-2017 yillar araligimiydi bilemiyorum,tam tarih degil ama Line messenger uygulamasi kullanildi.Ama simdi engelli

Tor Browser'ı kullanarak internete giriş yapmanızı öneririm Onion Router'a bağlanmak için Obfs4 köprüsünü kullanabilirsiniz (engelli olduğunu varsayıyorum, en azından burada engelli). İndirme bağlantısına sahip ana link ülkenizde eğer çalışmıyorsa (bizde burada Türkiye'den erişemiyoruz bizde de engelli) size işletim sisteminize göre bağlantı sağlayabilirim eğer bulamazsanız.

I suggest logging into the internet using Tor Browser. You can use the Obfs4 bridge to connect to the Onion Router (I'm assuming Onion communication isn't working by default, at least here in Turkey it's forbidden). If the download link does not accessible in your country (we cannot access it from Turkey here as well, it's blocked but you can find it from internet), I can provide you with a link according to your operating system, if you cannot find it. By the way since I don't know if you are using a Turkish translation or not, I translated it into English (at least I tried😂).

Tor Browser'ı kullanarak internete giriş yapmanızı öneririm Onion Router'a bağlanmak için Obfs4 köprüsünü kullanabilirsiniz (engelli olduğunu varsayıyorum, en azından burada engelli). İndirme bağlantısına sahip ana link ülkenizde eğer çalışmıyorsa (bizde burada Türkiye'den erişemiyoruz bizde de engelli) size işletim sisteminize göre bağlantı sağlayabilirim eğer bulamazsanız.

I suggest logging into the internet using Tor Browser. You can use the Obfs4 bridge to connect to the Onion Router (I'm assuming Onion communication isn't working by default, at least here in Turkey it's forbidden). If the download link does not accessible in your country (we cannot access it from Turkey here as well, it's blocked but you can find it from internet), I can provide you with a link according to your operating system, if you cannot find it. By the way since I don't know if you are using a Turkish translation or not, I translated it into English (at least I tried😂).
Tor browser de engelli malesef

VPN de kullanabilirsiniz ama dediğim başka bir şey araştırabilirsiniz.
Ben aradim ama vpn gordum

@Guwandykow Seyitbay
Bizde de engelli ancak köprü kullanarak (ayarlardan ayarlanabiliyor) erişebilirsiniz onun için önermiştim, köprülere kesin bir müdahale edilememekte.
request-a-bridge.png

Geri
Yukarı