TürkNet Aktif altyapı

Ahuri52

Kilopat
Yer
İstanbul/Esenler
Daha fazla  
Dün sorğulama yaptığımda aktif altyapıda olduğum yazıyordu, buğün yine sorgulama yaptım ve bana 16/1 Mbps'lik paketi sunuyor. Acaba yapa portları mı doldu? Dün gözüken ekran ekteki fotoğraf.

Dosya Ekleri

• a.PNG
    a.PNG
    27 KB · Görüntüleme: 91
Dün sorğulama yaptığımda aktif altyapıda olduğum yazıyordu, buğün yine sorgulama yaptım ve bana 16/1 Mbps'lik paketi sunuyor. Acaba yapa portları mı doldu? Dün gözüken ekran ekteki fotoğraf.

Muhtemelen portlar dolmuştur. Çok şanslısınızki yapa altyapsının olduğu yerde yaşıyorsunuz. Acilen TürkNet'e geçin. Çok memnun kalırsınız.

Muhtemelen portlar dolmuştur. Çok şanslısınızki yapa altyapsının olduğu yerde yaşıyorsunuz. Acilen TurkNet'e geçin. Çok memnun kalırsınız.

Yaşarken ölenler gibiyim, YAPA var ama uzakta :( 12Mbps verilebilir gözüküyor.
Siz de adresinizi sorgular mısınız? TurkNet sitesine giremiyorum, hata veriyor. Sitede hata var, o yüzden gözükmedi belki.

Sorun Düzeldi, Çok büyük ihtimal Türknetin Ülke genelinde çökmesi nedeniyle Altyapı datalarıda çöktüğü için böyle bir sonuç almışım.
Muhtemelen portlar dolmuştur. Çok şanslısınızki yapa altyapsının olduğu yerde yaşıyorsunuz. Acilen TürkNet'e geçin. Çok memnun kalırsınız.
Hocam hangi ISS yi kulanıyorsunuz ve neden türknete geçmeliyim ? Yapa mevcut ama halihazırda sadece adsl altyapı mevcut sıkıntı çıkarırımı mı bu yapada ?

Geri
Yukarı