TürkNet alternatifi ISS önerisi

KuoNN

Megapat
Makaleler
3
Şu an TürkNet kullanıyorum ve bu hafta içerisinde inanılmaz sıklıklarla kopmalar oldu. Son 3 gündür ise internet yok. Müşteri hizmetleri de "kullanıcı kaynaklı" deyip geçiştiriyor.

Bu yüzden yeni bir ISS'e geçmeyi düşünüyorum. Taahhüt olmayan, 35 Mbps veya üstü hıza sahip internet paketi önerir misiniz? Maksimum 85 TL bütçe ayırabilirim internete. Ayrıca altyapım Kablonet desteklemiyor.

Başla paylaşmam gereken herhangi bir şey varsa belirtirseniz çok iyi olur zira bu konulara pek hakim değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok daha iyi olduğunu söylüyorlar. Başka problemleri var forumda araştırın lütfen. Bir de şu harika başlık var buradan da inceleyin yorumları.

Netspeed öneririm, müşteri hizmetlerine aradığımda rahatça ulaşabiliyorum. İsterseniz referans kodum ile başvurarak her ay 5 lira indirim alabilirsiniz.
V90Z2D

"Churn yapan abonelerden herhangi bir ücret alınmaz" yazıyor. Bu ne demek? Bahsedilen ücret aktivasyon ücreti mi?

Şu an TürkNet kullanıyorum ve bu hafta içerisinde inanılmaz sıklıklarla kopmalar oldu. Son 3 gündür ise internet yok. Müşteri hizmetleri de "kullanıcı kaynaklı" deyip geçiştiriyor.

Bu yüzden yeni bir ISS'e geçmeyi düşünüyorum. Taahhüt olmayan, 35 Mbps veya üstü hıza sahip internet paketi önerir misiniz? Maksimum 85 TL bütçe ayırabilirim internete. Ayrıca altyapım Kablonet desteklemiyor.

Başla paylaşmam gereken herhangi bir şey varsa belirtirseniz çok iyi olur zira bu konulara pek hakim değilim.
Biz bir aydır Netspeed kullanıyoruz şuana kadar bir sorun çıkmadı çok şükür. Taahhütsüz, 35 Mbps'ye 76₺ ödüyoruz.
Eğer siz de Netspeed'i seçerseniz A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza aylık 5₺ indirim yaptırabilirsiniz. Kodu kayıt esnasında müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı