TürkNet arkadaşına tavsiye edene bir ay bedava kullanım veriyor!

Fyyz34

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sizin de evine internet bağlatacak arkadaşınız veya başka şebekeden geçmek isteyen tanıdığınız varsa abonelik açtırırken sizin cep numaranızı söylemesi yeterli.
Şart olarak sadece faturaları son ödeme tarihinden önce ödemelisiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca geçmeyin. İzmir Bornova merkezde oturuyorum bilen bilir Küçükpark'ın az uzağındayım. Buradan daha merkezi bir yer olamaz. Oturduğum cadde üzerinde fiber altyapı var. Buna rağmen 7 aydır işkence.

Ayrıca geçmeyin. İzmir Bornova merkezde oturuyorum bilen bilir Küçükpark'ın az uzağındayım. Buradan daha merkezi bir yer olamaz. Oturduğum cadde üzerinde fiber altyapı var. Buna rağmen 7 aydır işkence.
Oturduğum binada binanın özel kutusu olmasına rağmen bana Turknet 6 MBPS verdi. Millenicom'a geçtim 35 alıyorum mis gibi hocam.

-Eee çocuklar ne getirdiniz piknik için.
*Hocam annem poğaça yaptı sucukta aldım topta var.
-Toprak?
+Eğe...
Şuan bu şekilde izliyorum ben TT'dayım 2 aya bitiyor TürkNet'e geçeceğim cezayı ödemek için gittim. Alırken Tivibu ve Modem 1 yıl bitince sizin olacak dediler. Ceza öderken istediler dedim 2 ay beklerim benim olsun modem. 3 ay sonra gittim istemiyorum sizi rezalet hizmet sürdünüz demeye bunları çıktıktan sonra diyecektim ki bunlar çıkartmıyoruz ayağına girmesinler. Tivibuyu verdim bide onu mu saklayacağım diye, kadın aldı baktı modem nerede dedi. Kadına 1 dakika baktım "sen dedin sözleşme bitince modem sizde kalacak" dedim, "beyefendi olmaz" dedi. Haftaya tekrar gideceğim modemi önlerinde kırıp alın modem kullanırken kırıldı diyeceğim.

-Eee çocuklar ne getirdiniz piknik için.
*Hocam annem poğaça yaptı sucukta aldım topta var.
-Toprak?
+Eğe...
Şuan bu şekilde izliyorum ben TT'dayım 2 aya bitiyor TürkNet'e geçeceğim cezayı ödemek için gittim. Alırken Tivibu ve Modem 1 yıl bitince sizin olacak dediler. Ceza öderken istediler dedim 2 ay beklerim benim olsun modem. 3 ay sonra gittim istemiyorum sizi rezalet hizmet sürdünüz demeye bunları çıktıktan sonra diyecektim ki bunlar çıkartmıyoruz ayağına girmesinler. Tivibuyu verdim bide onu mu saklayacağım diye, kadın aldı baktı modem nerede dedi. Kadına 1 dakika baktım "sen dedin sözleşme bitince modem sizde kalacak" dedim, "beyefendi olmaz" dedi. Haftaya tekrar gideceğim modemi önlerinde kırıp alın modem kullanırken kırıldı diyeceğim.
Kan emici taahhütlü firmalardan kurtulmayı düşünmeniz güzel. Seçim de güzel. Eğer isterseniz 1 ay bedava kullanmak için davet kodu verebilirim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı