TürkNet arkadaşını getir kampanyası hakkında

Finduk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
2020 Haziran ayının sonuna doğru TürkNet'e geçiş yaptım. Geçiş sırasında "arkadaşını getir kampanyası"nı kullandım. Bu süreçte ilk faturamı zamanında ödedim ve arkadaşımın da faturasını zamanında ödediğini teyit ettim. Bildiğim ve okuduğum kadarıyla kampanya dahilinde ikinci ay hizmeti ücretsiz kullanmam gerekiyordu. Fakat temmuz ayı faturam yine aynı şekilde geldi. Destek kaydı oluşturdum. Şu anda hala inceleme aşamasında olduğu söylendi.
Normal şartlarda bu ay ücretsiz olması gerekmiyor muydu? Veya atladığım başka bir konu olabilir mi? Yanıtlar için şimdiden teşekkür eder, iyi sosyaller dilerim.

Dosya Ekleri

• Online-İşlemler-TurkNet.png
    Online-İşlemler-TurkNet.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 72
Türknet diğer İSS'lerin haricinde telefon ile müşteri hizmetleri seçeneğini sunmuyor. İstediğiniz her soruyu Destek kaydı bölümünden bilet atarak sorabilirsiniz çekinmeyin. Açıkçası Türk Telekom Müşteri hizmetleride ki maymuna telefondan laf anlatıp kendimi yoracağıma bilet atmak benim için çok daha iyi.

Twitter üzerinden TurkNet destek sayfasına yorumlarda şikayetinizi dile getirin, direkt ilgileniyorlar.
Bir deneyeyim. Teşekkür ederim.
Türknet diğer İSS'lerin haricinde telefon ile müşteri hizmetleri seçeneğini sunmuyor. İstediğiniz her soruyu Destek kaydı bölümünden bilet atarak sorabilirsiniz çekinmeyin. Açıkçası Türk Telekom Müşteri hizmetleride ki maymuna telefondan laf anlatıp kendimi yoracağıma bilet atmak benim için çok daha iyi.
Şimdiye kadar iletişime geçtiğim her firmada müşteri hizmetleri robotlaşmıştı zaten. Gerçekten müşteri odaklı bir firma bulsam dişimi kıracağım. 😊
Güncelleme:
Twitter üzerinden hiçbir dönüş yapmadılar. Destek kaydımı da geçiştirir gibi sonlandırdılar. Geçiş yapmak isteyen arkadaşlar olursa bu konuda hayal kırıklığına uğramaları muhtemel.

Dosya Ekleri

• Online-İşlemler-TurkNet.png
    Online-İşlemler-TurkNet.png
    7,4 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:

Geri
Yukarı