Türknet ekstra paketine geçme deneyimi

Gallovich

Hectopat
Evet arkadaşlar yarın itibarı ile Türknet'e belgelerimi kargolayacağım. Başvuru deneyimimi şimdilik anlatayım internet bağlanınca (bağlanırsa :)) devamındaki deneyimlerimi aktaracağım. Ben de tereddütle başvurdum, öncelikle Türkneti aradım. Ardından böyle böyle anlattım Türknete geçmek istediğimi ve altyapımı öğrendim 75 Mbps'ye kadar oluyormuş ekstra pakette 75 Mbps vereceklermiş. Türk Telekom'dan cayma bedelini ödeyerek çıktım. Babamın üstüne yaptırdığım için ve babam da teknoloji ile ilgili hiçbir şey bilmediği için bana bir ton nasihat saydı umarım Türknet beni zor durumda bırakmaz. İnternetten babamın kimliğinin arkalı önlü fotokopisini yükledim. İşin garibi babamla konuşup onaylıyorum sesini almaları gerekiyormuş. Babam gececi olduğu için bu mümkün olmadı yarın ararlarsa onayı verdireceğim. Yarın belgeleri kargoladıktan sonra deneyimlerimi size aktaracağım...

Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet tarafından hizmetin gelmesi uzun sürebilir. Bende ilk kargoladığım vakit 1 hafta sonra Türknet'e geçebildim. Fakat bu süre zarfında da eksi tarifemi kullanabiliyordum en azından. Neyse hayırlı olsun pişman olmazsın 3 aya yakın Türknet kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok şuana kadar.

Türknet tarafından hizmetin gelmesi uzun sürebilir. Bende ilk kargoladığım vakit 1 hafta sonra Türknet'e geçebildim. Fakat bu süre zarfında da eksi tarifemi kullanabiliyordum en azından. Neyse hayırlı olsun pişman olmazsın 3 aya yakın Türknet kullanıyorum ve hiçbir şikayetim yok şuana kadar.
1 haftaysa sıkıntı yok 2 3 haftaya çıkarsa sıkıntı var yoksa 1 haftaya laf etmem asla :)

Orasını bilemem maalesef. Müşteri temsilcisine sorman lazım.
Büyük ihtimal belgelerim bayram dolayısıyla ve pazar günü dolayısıyla iletilemeyecek. Bundan dolayı en az 1 hafta daha gecikecek gibi. Türknetten kaynaklı birşey değil zamanlamamla alakalı birşey umarım ay sonuna kadar bağlarlar neti çünkü öğrendiğime göre ekstra paketi bu ay sonuna kadarmış. Ben telefondan paketi yükselt dedim ancak pek güvenemiyorum yinede net bağlanınca belli olacak herşey.

Bayram dolayısıyla gecikme falan olurmu?
Salıdan cumaya resmi tatil. O günler herhangi birinin gelmesini bekleme yani. Pazartesi ve cumartesi çalışıyorlar genelde diye biliyorum. Yani kendi şirketimin saha ekiplerinde durum bu, sektörler de benzer. Farklı olacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı