Türknet Gigafiber Antalya ve Alanya'ya Gelecek Mi?

@TurkNet Destek Ayşegül islambey/eyüpsultan/istanbul için planlama çalışması var mı? Uzun süredir binamızdaki ve çevremizdeki kişiler bekliyor. GigaFiber istiyorum başvurusu yaptırttık ama ne çalışmayla ilgili bir şey var ne de bir ilerleme. Yakın çevrede bazı mahallelerde TurkNet GigaFiber var. Ardışık olarak çevre mahallelerede dağıtılır diye bekliyorduk ama hiçbir hareketlilik yok gibi görünüyor.

Oturduğum binada altyapı olduğuna nereden bakabilirim? Türk Telekom altyapısı var fakat siteden soruşturduğumda çıkmıyor.
Merhaba, https://turk.net/gigafiber-istiyorum-altyapi-sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilirsiniz.

@TurkNet Destek Ayşegül islambey/eyüpsultan/istanbul için planlama çalışması var mı? Uzun süredir binamızdaki ve çevremizdeki kişiler bekliyor. GigaFiber istiyorum başvurusu yaptırttık ama ne çalışmayla ilgili bir şey var ne de bir ilerleme. Yakın çevrede bazı mahallelerde TurkNet GigaFiber var. Ardışık olarak çevre mahallelerede dağıtılır diye bekliyorduk ama hiçbir hareketlilik yok gibi görünüyor.
Merhaba, bölge bilgisi veremiyorum ama sayfa üzerinden gönderilen talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirilecektir. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklar.

Kopyala yapıştır yapmakan bıkmadınızmı turk net biraz kendinizi geliştirseniz diyoruz bu konuda ? müşteri tutmak yerine müşterileri firmanızdan soğutuyorsunuz bilgi veremiyoruz linkten başvurun başka bir şey yapmıyormu çalışanlarınız acaba ? @500498

Kopyala yapıştır yapmakan bıkmadınızmı turk net biraz kendinizi geliştirseniz diyoruz bu konuda ? müşteri tutmak yerine müşterileri firmanızdan soğutuyorsunuz bilgi veremiyoruz linkten başvurun başka bir şey yapmıyormu çalışanlarınız acaba ? @500498
Merhaba, daha öncesinde proje bölgelerimizin listesi bulunuyordu. Ancak planlanan proje bölgelerimiz ile ilgili altyapı kaynaklı sorunlar nedeniyle gecikme ya da iptal edilmesi gibi durumlar yaşandığı için bilgi veremiyoruz.

Merhaba, daha öncesinde proje bölgelerimizin listesi bulunuyordu. Ancak planlanan proje bölgelerimiz ile ilgili altyapı kaynaklı sorunlar nedeniyle gecikme ya da iptal edilmesi gibi durumlar yaşandığı için bilgi veremiyoruz.
Alt yapı kaynaklı demeyin ona türk telekom size bu bölgede ekmek çıkarmıyor diyin ona siz bahane üretmekten bıkmıyan bir kurum oldunuz.

Kopyala yapıştır yapmakan bıkmadınızmı TurkNet biraz kendinizi geliştirseniz diyoruz bu konuda? Müşteri tutmak yerine müşterileri firmanızdan soğutuyorsunuz bilgi veremiyoruz linkten başvurun başka bir şey yapmıyor mu çalışanlarınız acaba? @500498

Merhaba.

Hiçbir şekilde TurkNet servisine ulaşamıyorum başvuru için aradım ve şimdi iptal için telefonları açmıyorlar sizin gerçek sitesi veya numaralarınız nedir?

Merhaba.

Hiçbir şekilde TurkNet servisine ulaşamıyorum başvuru için aradım ve şimdi iptal için telefonları açmıyorlar sizin gerçek sitesi veya numaralarınız nedir?
Merhaba, iptal talebinizi www.turk.net/oim sayfamızdan iletmeniz durumunda uzmanımız sözlü onayınızı alarak iptali sağlayacaktır. İptal nedeninizi özel değilse bizimle paylaşabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı