TürkNet gigafiber çalışması

Hocam bağcılar'a en yakın bahçelievler'de var şu an.

Hocam konuyu hortlattım biraz ama bende bahçelievlerdeyim. Bugün binaya 3-4 TurkNet çalışanı geldi, bina içerisi ve dışında bir şeyler yaptılar matkapla falan. Sonra sordum ne çalışması diye, fiber dediler. Apartmanda da bu kabloyla karşılaştım, kablo çekildikten sonraki süreç nasıl ilerliyor ve ne kadar zaman alıyor fiber bağlanması, bilgi verir misin? @TeknoFix29

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-05-29 at 16.45.49 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-29 at 16.45.49 (1).jpeg
    73,1 KB · Görüntüleme: 135
  • WhatsApp Image 2021-05-29 at 16.45.49.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-29 at 16.45.49.jpeg
    38,5 KB · Görüntüleme: 75
Hocam konuyu hortlattım biraz ama bende bahçelievlerdeyim. Bugün binaya 3-4 TurkNet çalışanı geldi, bina içerisi ve dışında bir şeyler yaptılar matkapla falan. Sonra sordum ne çalışması diye, fiber dediler. Apartmanda da bu kabloyla karşılaştım, kablo çekildikten sonraki süreç nasıl ilerliyor ve ne kadar zaman alıyor fiber bağlanması, bilgi verir misin? @TeknoFix29
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Hangi mahallede oturuyorsunuz ?

Hocam bize 5, 6 ay gibi bir sürede geldi. Bu sürede içinde aynı mahallede çok daha erken fiber kullanmaya başlayan arkadaşlar vardı.

Hazır hortlanmış bende bir düşüncenizi alayım o zaman mevcut VDSL kullanıyorum.
TurkNet 50 download 30 upload

UyduNet birkaç gün önce fiber kablo çekti binaya ancak verdiği hızlarda
100 download 8 upload

Ve akşam 7'den 11'e kadar hız 25'e düşüyor download.
Siz olsanız geçer misiniz yoksa mevcutta kalır mısınız fiyat daha pahalı 25 TL mi ne bir fiyat farkı vardı. Genel olarak TurkNet'ten memnun muyum evet aralarda kopmalar yaşıyor muyum yaşıyorum ama ara ara sürekli olmuyor.

Hazır hortlanmış bende bir düşüncenizi alayım o zaman mevcut VDSL kullanıyorum.
TurkNet 50 download 30 upload

UyduNet birkaç gün önce fiber kablo çekti binaya ancak verdiği hızlarda
100 download 8 upload

Ve akşam 7'den 11'e kadar hız 25'e düşüyor download.
Siz olsanız geçer misiniz yoksa mevcutta kalır mısınız fiyat daha pahalı 25 TL mi ne bir fiyat farkı vardı. Genel olarak TurkNet'ten memnun muyum evet aralarda kopmalar yaşıyor muyum yaşıyorum ama ara ara sürekli olmuyor.
Türknet'te kal.

Hocam geç gördüm kusura bakmayın. Sanırım Yenibosna tarafında oturuyorsunuz. Ekipler son 1 haftadır orada çalışma yapmakta. O kablo çekildikten sonra binaya ekipler kutu koyacak. Daha sonra sokağada kutu koyacaklar ve sokağa kutu konulduktan en geç 2 hafta sonra aktif olacak. Yenibosna'da oturan 2 arkadaşımada binaya kutu koymuşlar.

Hocam geç gördüm kusura bakmayın. Sanırım yenibosna tarafında oturuyorsunuz. Ekipler son 1 haftadır orada çalışma yapmakta. O kablo çekildikten sonra binaya ekipler kutu koyacak. Daha sonra sokağada kutu koyacaklar ve sokağa kutu konulduktan en geç 2 hafta sonra aktif olacak. Yenibosna'da oturan 2 arkadaşımada binaya kutu koymuşlar.

Şimdi kablo çekildi ya, 2 hafta sonra mı hizmet almaya başlayacağım? Binaya kablo çekildikten sonra ki işlemler ne kadar süre alıyor? @TeknoFix29

Şimdi kablo çekildi ya, 2 hafta sonra mı hizmet almaya başlayacağım? Binaya kablo çekildikten sonra ki işlemler ne kadar süre alıyor? @TeknoFix29
Hayır sokağa kutu koyulacak ondan 2 hafta sonra aktif olacak. Bana 2 ayda aktif oldu kablo çekildikten sonra ama arkadaşım 500 metre ilerde ona 7 ayda aktif oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı