TürkNet gigafiber çalışması

tebrikler! Çok şanslısınız.​

altyapınız fiber interneti destekliyor!​

Diye yazıyorsa FTTH/GPON var demektir. Bence abanın. 85₺ iyi fiyat.

Bağcılara altyapı gelip gelmediği hakkında bilginiz var mı? Bizim otoparkta bir tane Türk Telekom fiber kutusu var ama bazı sokaklara kutular falan koymuşlar altyapı için şu an hangi ilçelerde var ve hangi ilçelere gelecek biliyorsanız söyler misiniz çok merak ettim.

Bunu sadece size söylemiyorum, yanlış anlama.

TT bir çalışma yapmaya niyetlenirse zaten 6 aydan önce başlamıyor. Bunun üzerine 3-4 ayda tamamlanması sürüyor.

Çoğu kişi 1-2 ay içinde yapılsın gözüyle bakıyor, burası Türkiye, burada işler uzun sürüyor.

Ben yıllarca dilekçe, mail, müdürlük rotasında sayısız işlem yaptırdım. Maalesef beklemek dışında çözüm yok.

Yöneticiden gelen formda bir daha okudum. 2021 yılı başında programa alınıp projelendirdikten sonra fiber internet kullanımına hazır hale getirilebileceği tarafımıza bildirilmiştir diyor. Uzun sürerse ben kazarım o derece söylüyorum. Şu anki altyapı sıkıntı çıkarmaya başladı. Bir de uzaktan eğitime döndük biz yine. Yapacakları işin ...

Bağcılara altyapı gelip gelmediği hakkında bilginiz var mı? Bizim otoparkta bir tane Türk Telekom fiber kutusu var ama bazı sokaklara kutular falan koymuşlar altyapı için şu an hangi ilçelerde var ve hangi ilçelere gelecek biliyorsanız söyler misiniz çok merak ettim.
100 Mbps çıkıyorsa altyapınız iyi demektir. İlla bilgi almak istiyorsanız en yakın TT ilçe müdürlüğüne uğramanız gerekli. Onlar harici kimse bilemez.

Arkadaşlar iyi geceler. Fiber aktif olmuş mu bakayım derken inanılmaz bir şeyle karşılaştım. Bunun doğruluğu nedir diye sormak istedim. Daha önce böyle bir uyarıyla karşılaşan var mı? Geçen, TürkNet bölgede yapa çalışmalarına başladı demiştim hatta. @Ulunay @rootz @Patrixcs @TeknoFix29

Eki Görüntüle 742662
Yakında size gelir. Nerede oturuyorsunuz?
Hayırlı olsun. İnşallah benim gibi kötü bir başvuru süreciniz olmaz.
Şu an Türknet sadece şu ilçelerde altyapı çalışması yapıyor;

Bahçelievler
Avcılar
Bayrampaşa
Kağıthane.

Yakında size gelir. Nerede oturuyorsunuz?
Hayırlı olsun. İnşallah benim gibi kötü bir başvuru süreciniz olmaz.
Şu an Türknet sadece şu ilçelerde altyapı çalışması yapıyor;

Bahçelievler
Avcılar
Bayrampaşa
Kağıthane.
Avcılar’da ikamet ediyorum ben. 3-4 ay falan sürer mi sizce? Eğer maksimum o kadar sürecekse TT ile yeni bir sözleşme yapmayıp bekleyeceğim Gigafiberi. Gerçi daha kablo bile çekmediler binaya.

Avcılar’da ikamet ediyorum ben. 3-4 ay falan sürer mi sizce? Eğer maksimum o kadar sürecekse TT ile yeni bir sözleşme yapmayıp bekleyeceğim Gigafiberi. Gerçi daha kablo bile çekmediler binaya.
Bence bekleyin. Avcılar'da bir yakınımda dün gigafiber aktif oldu yakında size de aktif olacaktır.

Bu aralar yavaş yavaş GigaFiber konuları açıldığını görüyorum, bi' bize uğramadın be GigaFiber 😡
İlk 6 ay 1000 Mbps Down/Up alacaksınız. Sonrasında 85 TL'lik paketi kullanırsanız 100 Mbps Down/ 50 Mbps Up.
TurkNet'ten en azından simetrik internet sağlamalarını beklerdim, bu haliyle bile paketler aşırı iyi ve F/P, yine de simetrik internet sağlasalardı çok daha iyi olurdu, örneğin 1000 Mbps olan pakette 150 Mbps upload verilmesi sinirimi bozuyor.

Bu aralar yavaş yavaş GigaFiber konuları açıldığını görüyorum, bi' bize uğramadın be GigaFiber 😡
İlk 6 ay 1000 Mbps Down/Up alacaksınız. Sonrasında 85 TL'lik paketi kullanırsanız 100 Mbps Down/ 50 Mbps Up.
TurkNet'ten en azından simetrik internet sağlamalarını beklerdim, bu haliyle bile paketler aşırı iyi ve F/P, yine de simetrik internet sağlasalardı çok daha iyi olurdu, örneğin 1000 Mbps olan pakette 150 Mbps upload verilmesi sinirimi bozuyor.
Şu Türknet'in müşteri hizmetleri sıkıntısı beni bitirdi. Gigafiber diye bağlattık 3 gündü internet yok.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı