TürkNet hız değerleri yarı yarıya düştü

Daxos

Hectopat
Yeni taşındım ve internet hızım aşırı düştü. Eski evimde 60 mbps alırken şu an 30 zor alıyorum. Altyapım 50 desteklemesine rağmen böyle bir hız almam normal mi? Kendilerine internetten destek talebi oluşturduğumda hızınız normal dendi. Bu sorunu çözmemin bir yolu var mı?

Yeni taşındım ve internet hızım aşırı düştü. Eski evimde 60 Mbps alırken şu an 30 zor alıyorum. Altyapım 50 desteklemesine rağmen böyle bir hız almam normal mi? Kendilerine internetten destek talebi oluşturduğumda hızınız normal dendi. Bu sorunu çözmemin bir yolu var mı?

100 Mbps altyapın olsaydı da en fazla 70 falan alırdın. Normal bir durum.

Yeni taşındım ve internet hızım aşırı düştü. Eski evimde 60 Mbps alırken şu an 30 zor alıyorum. Altyapım 50 desteklemesine rağmen böyle bir hız almam normal mi? Kendilerine internetten destek talebi oluşturduğumda hızınız normal dendi. Bu sorunu çözmemin bir yolu var mı?

Maalesef DSL sistemde Telekom altyapısından hizmet aldığınız için bu durum normal.
Her yerin altyapısı aynı olmuyor.

Ping sorunlarım da aşırı başladı, hiç memnun değilim açıkçası, farklı bir iss ye geçmeyi düşünüyorum bir öneriniz var mı?

Hocam Telekom'dan iyidir Türknet. 30kb/s ile(bazen 10-20kb/s'ye kadar düşüyor) uygulama indiriyorum. Yakın tarihte taşınacağımız için umursamıyorum. Gidince Türknet düşünüyorum, olmazsa hangisi f/p ise onu alacağım.

Geri
Yukarı