TürkNet İnternet Hız Düşme Sorunu

xxultrAslanxx

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhabalar!
Bundan 5 ay önce TürkNet kullanıcısıydım. Açıkçası çok memnundum. VDSL hızında 35 Mbps hız alacağım söylendi ve ortalama 32,33 Mbps hız almaktaydım. Fakat özel bir nedenlerden dolayı hizmetimi dondurmak zorunda kaldım. 3 ay sonra tekrar aktif etmek istediğimde her şey çok geçti. Sıfırdan aktivasyon gerektiğini söylediler. En baştan aktivasyon başladı. Şu an aldığım hız 22 Mbps'nin üstüne çıkamıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir?
(Not: Adresim aynı, modemim aynı, bağlantı kablosu vs. her şey aynı)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam önceki portunuz değiştiği için veyahut kabloların kalitesinden kaynaklı bir sorun olabilir gibi geliyor.

evdeki kablolama aynı adım gibi eminim. Oluru yok mu peki ?

Hocam bende mesela yazda üniversiteden eve gelip 3 aylık net alıyordum işim bitince zaten kapanıyordu. Hız sürekli farklı oluyordu her sene. Portlar değiştiği için olabilir zannımca. Türknet fazla ilgilenmiyor yardım konularıyla. Ben Türknette bağlattım. Yapılabilecek pek bir şey yok gibi hocam. Kayıt bırakıyorsunuz ilgi 0dı benim bağlattığım zaman.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı