TürkNet kimlik fotokopisi hatası

Ozan Filiz

Hectopat
TürkNet'te belgelerim kısmına kimliğimin önlü arkalı fotoğrafını yüklemem gerekiyor. Yoksa internetimi açmayacaklar fakat fotoğrafı yüklemeye çalıştığımda "object reference not set to an instance of an object" hatası alıyorum ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet'te belgelerim kısmına kimliğimin önlü arkalı fotoğrafını yüklemem gerekiyor. Yoksa internetimi açmayacaklar fakat fotoğrafı yüklemeye çalıştığımda "object reference not set to an instance of an object" hatası alıyorum ne yapmam gerek?
Varsa başka bir PC veya telefondan deneyin. Fakat o hata site ile alakalı diye düşünüyorum. Destek kaydı açın, destek kaydına sorununuzu anlatın.

Sanırım bu işlemi Online işlemler üzerinden yapmaya çalışıyorsun ? O kısımda "kimlik yükle" değil de, başka evrak yükle gibi yerden de yükleyebilirsin kimlik bilgilerini...

Geri
Yukarı