TürkNet kodu kullanabilir miyim?

E-posta ile 7 sayfa geldi ilk sayfada ücretsiz kargo kodunuz gibi bir şey yazıyordu. MNG kargoyla 7 sayfa siyah beyaz ama net ve görünür biçimde çıktısını aldığımız belgeleri ücretsiz kargoladık. Yani belgelerin siyah beyaz ve okunabilir yahut renkli çıktısını alıp MNG kargo aracılığı ile ilk sayfada yazan kodu ve adresi söyleyerek ücretsiz kargoluyorsun. Kargo ellerine ulaştığında sana e-posta geliyor. Belgeleri inceledikten sonra aktivasyon ekibi arayıp onay falan istiyor. Taahütünün bitmesine daha varsa şu gün yapılsın diyorsun falan ona göre yapıyorlar. Eğer şuan başka bir internet kullanıyorsan internetini sen kapattırmıyorsun, onlar senin internetini gönderdiğin belge sayesinde servis sağlayıcınla görüşüp iptal ettiriyorlar ve geçişini sağlıyorlar. Yani senin pek bir şey yapmana gerek kalmıyor. Soracağın sorular var ise sorabilirsin. Benim internetim daha aktivasyon aşamasında, bugün veya pazartesi aktifleştirilecek diye tahmin ediyorum. Bildiğim kadarıyla yanıtlarım.
Farklı bir operatörden geçiş yapıyorsanız eğer belgeleri göndermeniz zorunlu. Fakat 0'dan abonelik açtıysanız zorunlu değil. Kurulum ekipleri geldiğinde belgeleri sizden alıyor.

Farklı bir operatörden geçiş yapıyorsanız eğer belgeleri göndermeniz zorunlu. Fakat 0'dan abonelik açtıysanız zorunlu değil. Kurulum ekipleri geldiğinde belgeleri sizden alıyor.
Ben arkadaş farklı operatörden geçiyor zannettiğim için öyle yazdım. Kusura bakmayın görmemişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı