TürkNet kullanırken meydana gelen altyapı sorunu

Aynı şeyi tek yaşayan ben değilmişim. Benim binamda eski değil 8-9 yıl oldu ama bana da 7 iş günü internetinizi kesip kontrol yapmamız lazım dediler. İşime gelmedi duruyor öyle. Kademeli olarak 9-8-7-6 düştü böyle şuan 6 MBPS kullanıyorum.

Örnek verir misin ?
Adsl 2 hattım.

Kablonet 69TL'lik paket kullanıyorum ve gayet memnunum.
35 Mbps
AKN Yok
+ Ücretsiz (Normalde ücretli TV (National Geographic gibi)
Ve ekstra 5TL'lik küçük paketleri mevcut (5TL = 1 Günlük 100 Mbps Download/Upload)

Gibi.
Bana bunu Türk Telekom yaptı eskiden 16 mbps hızım varken şimdi 7 ye sabitlediler sözleşme bitince Türknete geçiçem.
Gerçekten TürkNet'e geçmek istiyorsan 400 TL'lik caymanı ödüyorlar. Bilgin Olsun. 😊

Ankastre kutusuna gidip baktım . Kutunun içi oldukça karışık ve modemi kısa bir kablo ile takma şansım yok . Şu an inanın ne yapacağımı bilmiyorum . Gelen Türk Telekom ekibi 2 teli birbirine tutturup üzerine ismimi yazıp gitmiş
Maalesef Türkiye'de ki tüm internet hatları Türk Telekoma Ait. Personallerinin çoğunluğu da ilgisiz.

Ben Kablonet'ten memnunum bilginiz olsun.

Kablonet kendi alt yapısını mı kullanıyor yoksa türk Telekom un kini mı? Ayrıca Kablonet her yerde var mı
Kablonet'te Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor. Türkiye'de ki tüm dağıtıcılar Türk Telekom'dan kiralıyor. Fakat her paket, tarife ve marka farklı olduğu için farklı fiyatlardan satılıyor. Zaten önceki sayfada ki YouTube videosu da anlatıyor bu durumu.

Ayrıca Kablonet tüm illerde yok fakat Türkiye'nin yarısında var.

Kablonet'in yarısı da Özel Sektör'e ait olduğu için fiyatlar o kadar fahiş değil. Ve personelleri ilgili. Bağlattıktan sonra Televizyon çalışmadı. Aradık yarım saat içinde geldiler. Şehirinizde var ise öneririm. Ayrıca Ev Telefonu kullanıyorsanız. O hizmetleri de var.

Kablonet Altyapı
Kablonet Şehir

Hat değerlerini atabilirmisin bana noise değerleri falan
Ankastre kutusunu zarar vermek ve oynamak adli bir suçtur Türk telekom dava açsa o zaman sıktıya düşersin yetkiliden başkasının bakması yasak

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı