TürkNet mi Vodafone mu?

Resul3637

Centipat
Arkadaşlar beni yarı yolda bırakmayacak internet hızından ödün vermeyecek bir internet lazım. Bağlanan kişi sayısı da normalden biraz fazla olacak tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapınıza göre değişir. Altyapının sahibi Telekom veya Superonline ise, TürkNet ya da Vodafone seçmeniz pek etki etmez. İkisi de altyapı sahibi ile anlaşmasına göre hız verebilir. Ayrıca, hattın kalitesi ile sınırlı kalırsınız. Bu firmalara ait olmayan bir altyapıdan hizmet aldığınızda, sorunların çözülmesi daha uzun bir zaman alabilir. Bunları düşününce, istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ben olsam, fiyatına göre tercihimi yapardım sanırım.

Altyapınıza göre değişir. Altyapının sahibi Telekom veya Superonline ise, TürkNet ya da Vodafone seçmeniz pek etki etmez. İkisi de altyapı sahibi ile anlaşmasına göre hız verebilir. Ayrıca, hattın kalitesi ile sınırlı kalırsınız. Bu firmalara ait olmayan bir altyapıdan hizmet aldığınızda, sorunların çözülmesi daha uzun bir zaman alabilir. Bunları düşününce, istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ben olsam, fiyatına göre tercihimi yapardım sanırım.

Doğru ancak fiyat/hız konusunda TurkNet daha iyi. Kod ile abone olursan ilk iki faturanı ödedikten sonra bir ay bedava kullanabilirsin. Kod yoksa; QYM19NF12CQC

Arkadaşlar beni yarı yolda bırakmayacak internet hızından ödün vermeyecek bir internet lazım. Bağlanan kişi sayısı da normalden biraz fazla olacak tavsiyelerinizi alabilir miyim?
Arkadaşlar Freezone li olduğum için indirimli bir şekilde Vodafone net aldım. Hızı gayet iyi. Ben 12 mbps tercih ettim. Şuana kadar bir sıkıntım olmadı

Arkadaşlar Freezoneli olduğum için indirimli bir şekilde Vodafone net aldım. Hızı gayet iyi. Ben 12 Mbps tercih ettim. Şu ana kadar bir sıkıntım olmadı

Kaç para ödüyorsunuz biz de Vodafone net kullanıyoruz 16 Mbps 65 TL ödüyoruz. Memnunum internetten ping falan olmuyor oyunlarda fakat upload hızım çok yavaş 0.60 ve yayın yapmak istiyorum o yüzden TürkNet'e geçiceğim sanırsam. Alt katımda kuzenim kullanıyor ve 40 download 3 upload alıyor aynı değerler bana da gelir sanırsam.

Kaç para ödüyorsunuz biz de Vodafone net kullanıyoruz 16 Mbps 65 TL ödüyoruz. Memnunum internetten ping falan olmuyor oyunlarda fakat upload hızım çok yavaş 0.60 ve yayın yapmak istiyorum o yüzden TürkNet'e geçiceğim sanırsam. Alt katımda kuzenim kullanıyor ve 40 download 3 upload alıyor aynı değerler bana da gelir sanırsam.

Ben indirimli şekilde 55 TL ödüyorum 12 Mbps'ye upload hızı da dediğiniz gibi 0.60 civarında. Ben yayın açmak için almadım. Upload hızına pek ihtiyacım olmuyor anlayacağınız. Ama onun dışında her şey aynı. TürkNet eğer o hızı veriyorsa geçmenizi tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı