TürkNet modem iadesi

OSAYİSAMUEL

Hectopat
Makaleler
12
Daha fazla  
TürkNet'teki modem arızalı diye bugün MNG Kargo'yla onlara gönderdim. Yani onlar böyle yapamamı söylediler. Ne zaman değişim yapıp gönderirler? Bu süreç ne kadar sürer? Daha önce aynı şeyi yaşayan biri varsa süreci anlatabilir mi?

Kargo süresini ortalama 4 gün kabul edersek ve 14 gün boyunca hiçbir şey yapmama hakları olduğunu düşünürsek 2 ila 3 hafta diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo süresini ortalama 4 gün kabul edersek ve 14 gün boyunca hiçbir şey yapmama hakları olduğunu düşünürsek 2 ila 3 hafta diyebilirim.
Kargo süresi 2 gün diye biliyorum. 14 gün bir şey yapmama haklarımı var. Müşteri hizmetleri 7 güne gelir dedi ama ben pek güvenemedim yine de bir sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo süresi 2 gün diye biliyorum. 14 gün bir şey yapmama haklarımı var. Müşteri hizmetleri 7 güne gelir dedi ama ben pek güvenemedim yine de bir sorayım dedim.

Kargo ortalama 2 gün evet fakat MNG Kargo bu ne olacağı belli olmaz. En kötü ihtimaller için konuştum. Yasal olarak 14 gün inceleme hakları var modemi.

Kargo ortalama 2 gün evet fakat MNG Kargo bu ne olacağı belli olmaz. En kötü ihtimaller için konuştum. Yasal olarak 14 gün inceleme hakları var modemi.
Modem bana ulaşalı 17 18 gün anca oldu. Daha kullanamadım bile interneti. En başından beri bozukmuş. Zyxel modemin markası bu arada. Daha yeni aldım yani o kadar bakmazlar diye düşünüyorum değişim için. Aslında bakadabilirler bilmiyorum ya ne olacağını kestirmek çok zor.

Yakın zamanda TürkNet ile ilgili bir sürü şikayet duyuyorum. TürkNet almanızı önermem.

Reis aldım zaten. Bu TürkNet şikayeti değil. Aksine TürkNet'ten çok memnunum. Adamlar söyledikleri hızında fazlasını veriyor. Modem ilk geldiğinde bir sefer çalıştı 6 saat falan kullandım interneti ve ben 35 Mbps 3 uploudlu paketi almama rağmen adamlar bana 41 Mbps download 7 Mbps upload veriyordu. Türk Telekom'dan gelen adamlar belki 50 kere 35 Mbps alamazsınız burada 16 Mbps Max alırsınız düşürün demesine rağmen bu hızı veriyorlar hatta.

Dün kargoya verdim. Bugün saat 3'te ulaşmış TürkNet'e şaşırdım açıkcası.

Reis aldım zaten. Bu TürkNet şikayeti değil. Aksine TürkNet'ten çok memnunum. Adamlar söyledikleri hızında fazlasını veriyor. Modem ilk geldiğinde bir sefer çalıştı 6 saat falan kullandım interneti ve ben 35 Mbps 3 uploudlu paketi almama rağmen adamlar bana 41 Mbps download 7 Mbps upload veriyordu. Türk Telekom'dan gelen adamlar belki 50 kere 35 Mbps alamazsınız burada 16 Mbps Max alırsınız düşürün demesine rağmen bu hızı veriyorlar hatta.

Dün kargoya verdim. Bugün saat 3'te ulaşmış TürkNet'e şaşırdım açıkcası.

Dediğim gibi. En kötü ihtimal 2-3 hafta. 1 gün de çok hızlıymış ama.

@Nicksizfury gelişmeler nasıl oldu acaba?

Gelimeler şöyle oldu. Modemi gönderdim TT ekibi bana modem bozuk dediği için. Modem iade edildi. Sonra öğrendim ki sorun modemde değilmiş. TT'den gelen ekip bir b. Yapamadığı için suçu modeme atmış. Başka bir eleman geldi TT'den sinyali açtı. Yeni aldığım modem taktım. İnternet anında geldi. Şu an da gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı