TürkNet modem problemi

Ardq_x

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben 2 3 hafta önce TürkNet'e geçmiştim. TürkNet interneti bağladığı halde internet bağlantısı yok gözüküyor ama modem kurulumunu falan yapmıştım. TürkNet bana hatla alakalı bir sorun olmadığını söyledi modem kurulumunu yapamadığımı söyledi. Ama ben yapmıştım TürkNet'in verdiği kullanıcı adı ve şifreyi giriyorum internet bağlantısı yok diyor. Modemim: Keenetic KN-2111-01 extra DSL AC1200 herhangi bir başka ayar mı yapmam lazım veya neden kaynaklı olabilir sizce yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu TürkNet olunca sorunun kaynağını çözmek çok zor. Farklı modem ile dene, iç tesisatını kontrol ettir yine düzelmezse sorun senden kaynaklı değildir.

İki gundur internetim yok TurkNet'e zor bela ulastim modemi resetlemissin diyor destek veren, modem arayuzune gir modem kurulumu yap diyor adama 192.168.1.1'den modem arayuzune girmem icin bana admin ve sifre sormasi lazim onu bile goruntuleyemiyorum diyorum modemi neden resetledin diyor, iki gun boyunca bolgesel sorun var dediler simdide modemsel olabilir diyorlar hayatimda boyle bir forma gormedim.

Geri
Yukarı