TürkNet mutlu son

Mutluluğunuzu anlıyorum hocam, neredeyse bir seneden beridir 1 Mbps internet kullanıyorum ay başında 4 oluyor. Tarife yükselttiğimde aynı mutluluğu yaşayacağım 🥲
Umarım en kısa sürede dilediğiniz hızlara ulaşırsınız.
İlginç bir olay. Hocam ne kadara bağlattınız?
ayda 85 olması lazım 35 mbps lik tarife.

İlginç bir olay. Hocam ne kadara bağlattınız?
Sıfırdan kurulum yapılmıyorsa ücretsiz olması lazım.

VDSL aktarım benim de pek bilgim yok ama port olmadığından oyalıyor olabilirler beni bahsettiğim sorunlardan dolayı ADSL'ye çevirdiler sonra tekrar VDSL'ye çözülemeyince tekrar ADSL'ye tekrar VDSL'ye çevirdiler 1 günde oldu bunlar.
Yok artık. Size özel faaliyet mi gösteriyorlar? Türknet genel merkezine falan gidip de mi bu kadar hızlı işlem yaptırdınız?

Şu anda VDSL'de takılı kalmış. Ping iyi. Jitter paylaşırsanız daha iyi olur. Kopma oluyorsa tekrar ADSL'e döndürmeye de gerek yok.

Sıfırdan kurulum yapılmıyorsa ücretsiz olması lazım.

Yok artık. Size özel faaliyet mi gösteriyorlar? TürkNet genel merkezine falan gidip de mi bu kadar hızlı işlem yaptırdınız?

Şu anda VDSL'de takılı kalmış. Ping iyi. Jitter paylaşırsanız daha iyi olur. Kopma oluyorsa tekrar ADSL'e döndürmeye de gerek yok.

Yok ya ondan değil dedim ya hani şu modem olayı yüzünden TT'deki adam ADSL'yi görünce ADSL modem kullanıyor o yüzden sorun oluyor demiş TürkNet'te ADSL'ye geçirmiş tarifemi sonradan düzelttik. Tekrar aynı şeyi yaptılar bilmiyorum garip bir sorun oluştuda düzeldi sonradan.

Bizim TürkNet'e geçeli 2 gün oldu hala 13 Mbps alıyorum. Arkadaşım bizde 1 hafta sürdü öyle 35 oldu dedi ama çok can sıkıcı bir durum. Oyun yükleyemiyorum çıldıracağım.

Hocam ucundan upload gönderiri misiniz ya 1Mbps yeter hayırlı olsun bu arada :)

Yeni konular

Geri
Yukarı