TürkNet Online işlemlere erişilmiyor

Emre88

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dün gece 02.00’den sonra sorun yaşamaya başlamıştım, müthiş biçimde yavaşlamıştı internet. Gece destek kaydı oluşturdum ve internet bugün de aynı, modemde internet ışığı yeşil yanıyor yani var. Şimdi TürkNet Online işlemler sitesine girmeyi mobil verimden denediğimde siteye ulaşamadım, bu herkeste mi böyle acaba? Genel bir sorun mu şu an?

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet ile genel bir sorun olabilir. Aşırı derecede bağlantı yavaşlaması var bende. Dns değiştirmek işe yaramadı.

Dün gece 02.00’den sonra sorun yaşamaya başlamıştım, müthiş biçimde yavaşlamıştı internet. Gece destek kaydı oluşturdum ve internet bugün de aynı, modemde internet ışığı yeşil yanıyor yani var. Şimdi TürkNet Online işlemler sitesine girmeyi mobil verimden denediğimde siteye ulaşamadım, bu herkeste mi böyle acaba? Genel bir sorun mu şu an?
dostum ben daha bugün Türknete geçiş yaptım sorularım var yardımcı olabilir misin acaba ?

TürkNet ile genel bir sorun olabilir. Aşırı derecede bağlantı yavaşlaması var bende. Dns değiştirmek işe yaramadı.
Online işlemlere erişebildim ve oluşturduğum destek kaydına bir sürü cevap verildiğini gördüm, bulunduğum bölgede dün gece 02.00 den beri genel bir sorun varmış fakat çözülmüş ve internet hızım da normale döndü.

Yeni konular

Geri
Yukarı