TürkNet paket gözükmüyor

Hakan20

Decapat
Sabah TürkNet modem kullanıcı adı şifre geldi modem ADSL bugün alacağım VDSL modem. Hızım şu an 10 Mbps geçmiyor. Başvuru yaparken telefonda VDSL 75'e kadar desterkliyor diyordu siteden de sorgulatınca 75 gösteriyordu. İlk sorum modem ADSL olduğu içinmi 10 Mbps geçmiyor, ikinci sorum paketler kısmında 75 gözükmüyor ne yapmalıyım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde. 75 MBSP paket neden gözükmüyor peki?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    48,7 KB · Görüntüleme: 84
35 Mbps'ye kadar paket tanımlamışlar size. 10 lira karşılığında artırabiliyorsunuz önce 50'ye sonra 75'e. Paketiniz VDSL paketi. Bu yüzden VDSL destekli bir modem alarak ve santrale olan uzaklığınıza bağlı olarak 10Mbps'den yüksek hızlar alabilirsiniz.

Siteden altyapı sorgulattığımda 75 gözüküyor telefondada bu şekilde söylediler binada yeni ve evin konumu çok iyi.
Bu yüzden destek kaydı oluşturmanızı öneriyorum sistemsel bir problemden hesabınıza paket düşmemiş olabilir. Büyük ihtimalle destek kaydı açtıktan sonra çözülür diye düşünüyorum.

35 Mbps'ye kadar paket tanımlamışlar size. 10 lira karşılığında artırabiliyorsunuz önce 50'ye sonra 75'e. Paketiniz VDSL paketi. Bu yüzden VDSL destekli bir modem alarak ve santrale olan uzaklığınıza bağlı olarak 10Mbps'den yüksek hızlar alabilirsiniz.
VDSL modem aldığımda seçeneklerde daha hızlı paketler görünecek yani doğrumu anladım.
Bu yüzden destek kaydı oluşturmanızı öneriyorum sistemsel bir problemden hesabınıza paket düşmemiş olabilir. Büyük ihtimalle destek kaydı açtıktan sonra çözülür diye düşünüyorum.
Sizleri yordum ama destek kısmı bu şekilde nasıl yapacağımı çözemedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28,3 KB · Görüntüleme: 80
VDSL modem aldığımda seçeneklerde daha hızlı paketler görünecek yani doğrumu anladım.

Sizleri yordum ama destek kısmı bu şekilde nasıl yapacağımı çözemedim.

Sol panelden şu adımları takip edin :
Yardım Merkezi/ İşlem/ Paket Tarife Kampanyamla ilgili destek istiyorum.

İnternet paket değişikliği menüsünden işlem yapabildiniz mi?
Hayır

Ne Hız Alırım sorgulamanızda adresinizde alabileceğiniz tahmini hız daha yüksek olmasına rağmen İnternet Paket Değişikliği menüsünde farklı bir teklif çıkmadıysa destek talebinizi bize iletebilirsiniz.

Destek talebinizi ilettiğinizde ekiplerimiz 24 saat içerisinde çözecek ya da nasıl çözebileceğimizi, varsa sizin yapmanız gerekenleri bildireceğiz.

Destek Kaydı Oluştur

Yardımcı olabildiysem beğenmeyi unutmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı