TürkNet paket yükseltmesi sonra hızlar aynı

@dedemlililer Eski paketiniz görünüyorsa bekleyin. Kaldı ki daha 24 saati doldurmamışsınız. Sabırlı olun geçiş olur.
Mesajımı editldim. Paketim 100 gözüküyor

Edit:
Modemi reset atınca wifi ile 40Mbit gördüm. Modem benim evimde olmadığı için kablo ile şuan deneyemedim. ama yarın kablo ile bağlanıp deneyeceğim. Cevap veren herkese teşekkürler

TürkNet kullanıcısı değilim fakat madem 24 saat içerisinde geçiş olacağını biliyorsanız bu aceleniz niye? 24 saat dolsun, hâlâ hızınız değişmediyse o zaman bilet mi gönderirsiniz destek kaydı mı açarsınız ne yapmanız gerekiyorsa yaparsınız. İnsanımız neden söylenen şeyi görmezden gelip anında olmasını istiyor ben bunu anlamış değilim. Yani 24 saat sonra düzelecek diye bir şey yok, belki de hızınız değişmeyecek. Fakat size 24 saat denmiş, bir bekleyin yahu ne kadar zor olabilir?

TürkNet kullanıcısı değilim fakat madem 24 saat içerisinde geçiş olacağını biliyorsanız bu aceleniz niye? 24 saat dolsun, hâlâ hızınız değişmediyse o zaman bilet mi gönderirsiniz destek kaydı mı açarsınız ne yapmanız gerekiyorsa yaparsınız. İnsanımız neden söylenen şeyi görmezden gelip anında olmasını istiyor ben bunu anlamış değilim. Yani 24 saat sonra düzelecek diye bir şey yok, belki de hızınız değişmeyecek. Fakat size 24 saat denmiş, bir bekleyin yahu ne kadar zor olabilir?
Neden sinirlendiniz ki? Sistemde gözüken paket 100Mbit. Modeme gelen sinyal 100Mbit. Ama aldığım hız 35. Hakkım olanı istiyorum.

Neden sinirlendiniz ki? Sistemde gözüken paket 100Mbit. Modeme gelen sinyal 100Mbit. Ama aldığım hız 35. Hakkım olanı istiyorum.

Kişisel algılamayın siz olmanızla ilgili değil. Bu tür durumları hoş ve doğru bulmuyorum. Evet para ödeyerek hizmet alıyorsunuz, tabii ki hizmeti doğru almak hakkınız buna bir şey demedim. Sadece, geçiş için 24 saat sürebileceği bilgisi verilmiş size. Henüz geçememişsiniz ama 24 saatiniz de dolmamış. Bu belki anında olabilecek bir şey, belki 5 saat sürecek bir şey, belki de 22 saat sürebilecek bir şey. Belki de dediğim gibi düzelmeyecek ve boşuna bekliyorsunuzdur(en azından iletişime geçmeden). Bunların hepsi birer ihtimal, neyse uzatmak istemiyorum demek istediğimi anlamışsınızdır umarım. İyi akşamlar.

Bugun bilgisayarı kablo ile modeme bağlayarak denedim. 93Mbit hız aldım. Modemi kapatıp açmak gerekiyormuş demek ki.

speedtest.jpg

Geri
Yukarı