TürkNet Pişmanlıktır!

Biz de kullanıyoruz gayet memnunuz, akrabımızı da TT'den geçirttimi o da memnun. Modeminizde sorun olma olasılığı yüksek, o değilse, WI-FI olarak bağlandığınız cihazın sürücülerinden olabilir, cihazdan olabilir, modemin WI-FI'ında sorun olabilir. Benim, sürekli internet kopmaları modemin WI-FI'dan kaynaklıymış, kablo ile bağladım sorun ortadan kalktı, bir acces point ile iş çözüldü.

Bende ZyXEL modem var ve sıkıntısı yok 100 TL ye aldım gayet iyi ama bilgisayarım vasat o sıkıntı biraz ama yinede telefonda aldığım hız ile bilgisayar arasında aldığım hız 3-4 Mbit'i görüyor. Bu arada bilgisayarımın modelini söyleyeyim : Dell XPS M1210.

Öveni de var gömeni de. En iyisi binada oturanlara danışmak. Yoksa sonradan böyle sürprizlerle karşılaşabiliyoruz. Taahhüt bitince Uydunet veya TürkNet'e geçmeyi planlıyordum. Bu konuda aklımda kalsın en azından.

Eski youtuberlerden birinin başına gelen olay:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yıllardır Uydunet kullandım kesinlikle binanızda alt yapısı varsa uydunut almanızı tavsiye ederim. Yeni taşındığım binada Uydunet olmadığından TürkNet e geçtim Telekom altyapısının desteklediği en yüksek hızı veriyorlar. Daha yeniyim şuana kadar bi sorunum olmadı.

Ben yıllardır Uydunet kullandım kesinlikle binanızda alt yapısı varsa uydunut almanızı tavsiye ederim. Yeni taşındığım binada Uydunet olmadığından TürkNet e geçtim Telekom altyapısının desteklediği en yüksek hızı veriyorlar. Daha yeniyim şuana kadar bi sorunum olmadı.
Vodafone da TT altyapısı kullanıyor yalnız. Ama bu iki ISS hakkında da pek bilgim yok. Hep Türk Telekom kullandım heralde benim şansıma hiç kötü bir durumu olmadı. Hala memnunum. Tabi ki yeni altyapı da sağlıklı olursa.

Uydunet olumsuz hava şartlarında nasıl?

Şu anda Download hızım iyi ama neden Upload hızım 0.01 Mbps? sppedtest.net sitesinde hız testi yaparken ilk önce 0.01 Mbps oluyor ve testin sonunda 0.50 Mbps yi bile görmüyor. Ve binamın altyapısı da gayet iyi. Sizce neden olabilir?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı