Türknet Şikayet

Benim sinir olduğum kısım kablo çekmemeleri veya 16Mbps hız verememeleri değil. Kablo çekecekmiş gibi randevu verip sonra kimse gelmeden hattı açmaları mantıksız geliyor bana. Kabloyu siz çekeceksiniz deselerdi 1 hafta boşa beklememiş olacaktım. Destek talebim hala açık yanıt verme gereği bile duymuyor adamlar. Hızımı niye durduk yere 4Mbps'ye düşürüyorlar ona anlam veremiyorum. Altyapı desteklemese hadi neyse de... TTNET'te arayıp 5 dakikada düzelttirebileceğim bir şey için 5 gündür bekletiyorlar. Bilgisayarın başından hızı 4Mbps yerine 8Mbps veya daha yüksek bir hıza ayarlayacaklar, bunu yapmayı geç destek talebini okumayı bile çok görüyorlar.

Bu arada yeni hat çektirerek Türknet'e başvurmuştum. Nedense Türknet'in hattındaki ulaşılabilir hız TTNET'e göre 2Mbps daha düşük. Diğer bir yandan LOL'de TTNET ile 27ms alırken Türknet ile 23ms alıyorum. Benim kullandığım hatlara göre Türknet'te hızım daha yavaş ama pingim daha az, TTNET'te hızım daha fazla ama pingim daha fazla.

Müşteri hizmetlerini düzelttikleri taktirde TTNET aboneliğimi iptal ettirip Türknet'te kalacağım ama düzeltmeye niyetleri yok gibi. (TTNET'i iptal ettirdiğimde şuan kullandığım taahhütsüz pakete geri dönemediğim için iptal ettirmiyorum.)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı