TürkNet tercih edilir mi?

Fiberde tercih edilebilir bence. Müşteri hizmetleri yaptığınız soruna 24 saat içerisinde geri dönüş yapıyor, hiç dönmedikleri olmadı. Twitter destek hesaplarına saniyesinde cevap veriyorlar.

TT altyapısı ise sakın ama kendi altyapısı ise tercih edebilirsin TürkNet kendim kullanarak söylüyorum.

İşte her kafadan bir ses çıkıyor böyle

Sitede 100 diyordu.
100mbps olup 2 kişinin bağlanmasiyla sıkıntı çıkmaz. Ya site yalan soyluyor ya da Arkadaşın. Ben 35mbps ile yayın açıp oyunumu oynuyorum ve 2 kişi wifiye bağlı oluyor.

Ben yazlığımda TürkNet kullanıyorum, kendi evimde de TT. İkisi de 35 Mbps. TT'de sıkıntı yaşadığım çok nadir oluyor. Ama TürkNet'te günde en az 3-4 kere internet download ya da upload hızlarından birinin neredeyse 0'ı görmesi yüzünden (bazen ikisi birden 0'a dayanıyordu) modem resetlemek zorunda kalıyordum. TürkNet'in kurulumu benim evimde 15 gün sürdü(Gelibolu-Çanakkale). Ama tüm olumsuzluklarına rağmen fiyatı uygun ve işimi görüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…