TürkNet'e geçiş yapmak

Hocam şimdi biraz araştırdımda Türk Telekom'un "xxl fiber-HiperNet" kampanyasına katılmak mantıklı mı? Eki Görüntüle 671481
En fazla verebileceğim fiyat/tutar bu kadar maalesef.

Hocam Türk Telekom kullanıcısıyım ve cidden hiç memnun değilim internetten soldum taahhüt parası 1250 çıkmaya çalıştığın anda 25 Mbps güya ama yenilenince 5 gün 25 Mbps alabiliyorum ama ondan sonra kota bitse de bitmese de 12 Mbps zor alıyorum ara ara internet gidiyor. Yayınlar da çok sorun çıkıyor oyunlar da pingden bahsetmeyeyim bile kısacası hiç girme bence Türk Telekom başa bela.

Hocam modem hat değerlerini atabilir misiniz?

ADSL hat değerlerini napıcaksın 🤣?
Hocam şimdi biraz araştırdımda Türk Telekom'un "xxl fiber-HiperNet" kampanyasına katılmak mantıklı mı? Eki Görüntüle 671481
En fazla verebileceğim fiyat/tutar bu kadar maalesef.

Türk Telekom dolandırıcısından uzak dur. Bir sorunu 2 aydır çözemıyorlar. İnatla sorun yok deyip geçiştirmeye çalışıyorlar. Bu hız bu fiyatı hak etmiyor.

Hocam şuan TTNET kullanmaktayım zaten. Konu açarken de dediğim gibi diğer ayın 8'inde taahhütüm bitecek. Ondan yeni kampanya aramaktayım... Şuan pek sorunum yok lakin indirme hızım ekteki gibi. 0.07 :D

Hocam şu an TTNET kullanmaktayım zaten. Konu açarken de dediğim gibi diğer ayın 8'inde taahhütüm bitecek. Ondan yeni kampanya aramaktayım... Şu an pek sorunum yok lakin indirme hızım ekteki gibi. 0.07 :D.

Taahhütün bitiyorsa TürkNet veya Millenicom'a geç. Cidden o fiyatı hak etmıyorlar. Türk Telekom müşteri hizmetleri ayrı kafa zaten nededikleri bile belli değil.

Taahhütün bitiyorsa TürkNet veya Millenicom'a geç. Cidden o fiyatı hak etmıyorlar. Türk Telekom müşteri hizmetleri ayrı kafa zaten nededikleri bile belli değil.
Hocam kafamı karışturan nokta da bu. Lütfen konunun ilk sayfalarına bakın :D Bazı arkadaşlar TürkNet'e söverken bazıları övüyor. Bazıları TTNET'i överken bazıları sövüyor :D Cidden kafam çok karışık.

Hocam kafamı karışturan nokta da bu. Lütfen konunun ilk sayfalarına bakın :D bazı arkadaşlar TürkNet'e söverken bazıları övüyor. Bazıları TTNET'i överken bazıları sövüyor :D cidden kafam çok karışık.

İnternet altyapın iyi ise TürkNet'e sorun yaşamazsın. Yaşarsan taahhütsüz olduğu için iptal veya başka firmaya geçebilirsin. Sövenlerin genelinin altyapısı kötü. Türk Telekom'da kopma yaşıyor hız sorunu yaşıyor TürkNet'e geçiyor onda da yaşıyor TürkNet'e sövüyor. Olayın geneli böyle Türk Telekom ise övmek için ciddi anlamda kafayı bulmak gerekiyor. İki işi yapamayan bir firma inatla sorun yok deyip çözüm bulmuyolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı