TürkNet'e geçiş yapmak

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler herkese. Önümüzdeki ayın 8'inde TTNET aboneliğim sonunda bitiyor. (08.10.2020) İlk başta çok kararsızdım fakat şimdi karar verdimde TürkNet'e geçmek istiyorum. Şimdiden başvuru yapmam gerekir mi? Başvuru yaparsam taahhütüm henüz bitmediği için ücret ödemem gerekir mi? Aydınlatırsanız çok sevinirim. Şu anda kullanmakta olduğum internet paketim ;
1600353546239.png

Aldığım hız ise ektedir. (Upload hızı = ŞAKAMATİK)

Dosya Ekleri

• ttnet hız.png
    ttnet hız.png
    34 KB · Görüntüleme: 89
Şanslıysan ve bağlanırsa güzel şekilde kullanırsın, şanssız isen sürekli kesilmeler yaşarsın, şu an evimde Türk Telekom'un Tivibu ile interneti var 20 MB download 5 MB upload alıyorum ve ne kesilme ne yavaşlama hiçbiri söz kounusu değil tavsiye ederim.

Şanslıysan ve bağlanırsa güzel şekilde kullanırsın, şanssız isen sürekli kesilmeler yaşarsın, şu an evimde Türk Telekom'un Tivibu ile interneti var 20 MB download 5 MB upload alıyorum ve ne kesilme ne yavaşlama hiçbiri söz kounusu değil tavsiye ederim.
Hocam ben arada sırada 480P bile olsa yayın açmak, internet indirme hızımında artmasını istiyorum. Şu an en fazla 1.8/mb ile indirme yapabiliyorum. Sizin paketinizde yayın açmam olası mı acaba ?
Hocam TTNET'den daha kotu.

Sikinti ciktiginda muhattap olacaginiz insan bulamazsiniz.

Internetin kesilmeside cabasi.
İşte bundan korkuyorum hocam bende. Ne kadar insana sorduysam hep yarı yarıya. Yarısı sizin gibi düşünüyor, yarısıda "düşünmeden geç" tarzı cümleler..

Hocam ben arada sırada 480P bile olsa yayın açmak, internet indirme hızımında artmasını istiyorum. Şu an en fazla 1.8/mb ile indirme yapabiliyorum. Sizin paketinizde yayın açmam olası mı acaba?

İşte bundan korkuyorum hocam bende. Ne kadar insana sorduysam hep yarı yarıya. Yarısı sizin gibi düşünüyor, yarısıda "düşünmeden geç" tarzı cümleler.

Ya denemedim bilmiyorum, oradan buradan duyduklarımı söyleyeyim 5 MB upload bence yayın için fazlasıyla yeterli.

Turknet sitesinden altyapınızı sorguladınız mı? Şu anda ADSL internet kullanıyorsunuz. Eğer altyapınız sadece ADSL destekliyor ise TurkNet'te de aynı hızı alırsınız.

Turknet sitesinden altyapınızı sorguladınız mı? Şu anda ADSL internet kullanıyorsunuz. Eğer altyapınız sadece ADSL destekliyor ise TurkNet'te de aynı hızı alırsınız.
Hocam Türknet altyapı sorgulama sonucum bu şekildedir;

1600354080654.png

TürkNet için kullanan kişiler öneriyor ancak bir sorun olduğunda arayıp sorabileceğin birisine de ihtiyaç duyuyorsun. Arıza kaydı oluşturacaksın da bekleyeceksin de sonuçlanacak ta ohoo yani. Aynı hızları veren farklı firmalara bakmanı tavsiye ederim. Ayrıca 5Mbps upload ile yayın yapabilirsin.

İyi günler herkese. Önümüzdeki ayın 8'inde TTNET aboneliğim sonunda bitiyor. (08.10.2020) İlk başta çok kararsızdım fakat şimdi karar verdimde TürkNet'e geçmek istiyorum. Şimdiden başvuru yapmam gerekir mi? Başvuru yaparsam taahhütüm henüz bitmediği için ücret ödemem gerekir mi? Aydınlatırsanız çok sevinirim. Şu anda kullanmakta olduğum internet paketim;
Eki Görüntüle 671463

Aldığım hız ise ektedir. (Upload hızı = ŞAKAMATİK)

Hocam modem hat değerlerini atabilir misiniz?

Geri
Yukarı