TürkNet'ten Milenicom'a geçilir mi?

sfasdasg

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. TürkNet'ten VDSL İnternet kullanıyorum. Alt yapım 80MB/s destekliyor. TürkNet'ten yaklaşık olarak 85MB/s download 8MB/s upload alıyorum. Ancak TürkNet'te karşımda muhatap olmamasından sıkıldım. Her sorunda mail atıyoruz. Sorunların çözülmesi yaklaşık 72 saati buluyor. Şu an 60 saattir İnternet erişimim yok. Milenicom'a geçilir mi? Ya da önerebileceğiniz başka ISS var mı? Altyapı sorgumu görsel olarak ekledim. Fiyat olarak 200TL'ye kadar aylık fatura ödeyebilirim. Yeter ki kaliteli bir İnternet hizmeti alabileyim. Herkese iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• Altyapı.png
    Altyapı.png
    5,8 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Telefonla ulaşılabilir olması sorunu hızlı çözeceği anlamına gelmez. Sonuçta türknette milleni de netspeed de talebi telekoma iletiyor. Geçerseniz yşadığınız sorunlar çözlebilir de çözülmeyebilir de denemek lazım şimdi geç deriz pişman olursunuz suçlusu biz oluruz.

Millenicom kullanıyorum. TürkNet ile her şeyi aynı tek farkı aradığında ulaşabileceğin bir müşteri hizmetleri bulunması. Paketlerine bakmanı tavsiye ederim.

6 aydır millenicom kullanıyorum 100 mb pakedim var wifi ile 50 60 alıyorum kablo ile bazen 70 altyapımız çok iyi değil oyüzden 100mb alamıyorum

Ben dün Türk Net abonelik iptali için faks yolladım. Bugün onlara ulaştı. 7 gün içinde dönüş yapacaklarmış. İptal edildiğinde hemen Millenicom yada NetSpeed geçeceğim. Altyapın o kadar destekliyorsa Millenicom ile görüş kesin şu hızı verebiliriz derlerse alabilirsin.

Geri
Yukarı