TürkNet'ten NetSpeed'e geçmek

Criesley

Kilopat
Makaleler
6
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
İlahiyat
Arkadaşlar ben şu an TürkNet kullanıyorum ama artık TürkNet ne benimle eskisi gibi ilgileniyor ne de doğru düzgün çözümler üretiyor. Bana 115TL indirim yapmalarına rağmen yok ya 1 tane fazladan sayı yazmışım deyip dalga geçtiler ve git BTK'ya şikayet et dediler inanılmaz.

Bende bunun üzerine internet sağlayıcımı değiştirmek istiyorum ve NetSpeed benim aldığım interneti 66 TL'ye veririm diyor, siz ne önerirsiniz?

Aklını bulandırmak istemem ama 3 aydır kullanıyorum, memnun değilim. Yüksek ping sorunu yaşıyorum 3 aydır. Daha öncesinde TTNET kullanıyordum, böyle bir problem yoktu.

Aynı altyapıyı kullanmıyor olsalar belki benim bölgemdeki altyapı tarafında bir sıkıntı var diyebilirdim ancak böyle bir şey söz konusu da değil.

Aklını bulandırmak istemem ama 3 aydır kullanıyorum, memnun değilim. Yüksek ping sorunu yaşıyorum 3 aydır. Daha öncesinde TTNET kullanıyordum, böyle bir problem yoktu.

Aynı altyapıyı kullanmıyor olsalar belki benim bölgemdeki altyapı tarafında bir sıkıntı var diyebilirdim ancak böyle bir şey söz konusu da değil.

ISS sorunu diye biliyorum ama ne yapayım TürkNet beni üzüyor şu ara müşteri hizmeti değil artık müşteri çilesine dönüşmeye başladı

Merak ettiğim için soruyorum, neden sürekli müşteri hizmetleriyle görüşme ihtiyacı hissediyorsunuz?

Sürekli kesinti oluyor bazen 6 gün gidiyor bazen 2 gün gidiyor DSL ışığı yanmıyor 16 hız alacağım yerde 5 hız alıyorum ...

6 gün kesinti oluyor derken 6 gün boyunca tamamen hiç internete erişemiyor musunuz? Nihayetinde hizmeti siz alacaksınız, kararı da siz vermelisinz. Şimdi Netspeed ile alakalı çeşitli sorunlar yaşadığım için uzak durmanız taraftarıyım. Belki de size daha iyi hizmet verirler, orasını bilemiyorum.

Bölgenizde farklı altyapılar var mı? Superonline, Milleni gibi.

6 Gün kesinti oluyor derken 6 gün boyunca tamamen hiç internete erişemiyor musunuz? Nihayetinde hizmeti siz alacaksınız, kararı da siz vermelisinz. Şimdi NetSpeed ile alakalı çeşitli sorunlar yaşadığım için uzak durmanız taraftarıyım. Belki de size daha iyi hizmet verirler, orasını bilemiyorum.

Bölgenizde farklı altyapılar var mı? Superonline, Milleni gibi.

Ya bende arıyorum ama yani hepsi TürkNet'ten daha pahalı ya inanılmaz şekilde yani NR yapacağım artık değiştirmek de istiyorum ama TTNET'e geçmek resmen zulüm ve para + taahhüt olduğu için uzak durmak istiyorum mileni de iğrenç dediler bana yani Türksat bağlamıyor Kablonet yok UyduNet 150TL bunaldım ya

Geri
Yukarı