Türksat 200Mbit'lik Pakete Geçmek

Yahu bu insanlar ASUS'un Türkiye'de kablo modem satmasını engelleyecek kadar dar bir görüş açısı ile bakan, devlet memuru kafasında ilerleyen bir kurum. Bana Turksat demeyin... 100 Mbit hattını kullanırım, ötesine bakmam. Beni ilgilendirmez. Sandıkta yapın tercihinizi kardeşim, sandıkta.

Yahu bu insanlar ASUS'un Türkiye'de kablo modem satmasını engelleyecek kadar dar bir görüş açısı ile bakan, devlet memuru kafasında ilerleyen bir kurum. Bana Turksat demeyin... 100 Mbit hattını kullanırım, ötesine bakmam. Beni ilgilendirmez. Sandıkta yapın tercihinizi kardeşim, sandıkta.

Asus'un Türksat'ın açtığı Kablo Modem ihalesine katılmasına mı engel oluyorlar? Netmaster yanında başka bir seçenek sunmuyor olmaları bana da anlamsız geliyor ama Asus'un da girip ihaleyi kazanıp Netmaster'ın yerini almayı denemesini engelleyen bir durum yok. Gerçi Teknotel ile Türksat arasında çok fazla ve farklı alanda alışveriş olduğu için sadece cihaz satmak isteyen bir firmanın bunu kırmasını beklememek lazım.

Bence şu anda Türkiye'de en kabul edilebilir fiyat performans oranıyla ek hizmetleri Kablonet veriyor. 50 Mbps 250 GB AKN hizmetini kullanıyorum ve çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı