Türksat Kablonet modem yok!

Champion

Picopat
Daha fazla  
Hayırlı günler,
Kablonet 1 haftadır modem yok diye erteliyor. Sizce bu olay sadece bana mı saçma geliyor?
Sonuçta geleceğin büyük bir firması olmaya çabalayan kurum neden bu şekilde stok sorunu çekiyor? Bu olayı yaşayan oldu mu? Ne kadar kısa sürede çözüldü ve insan tedirgin oluyor yeterli derecede destek veriliyor mu?

Bir arkadaşa daha söylemişler 1 ay modem gelmeyeceğini, çok rağbet olduğu için yetişemiyorlar galiba.

Bizde maalesef Kablonet dışında altyapı yok. Bu nedenle tercih ettik. 25 Mbps başvurduk, halen modem bekliyoruz.
Hocam ben de kullanıyorum 2 senedir.Modemleri güzel ama çekim mesafesi iyi değil,eğer durumunuz varsa güzel bir modem alıp bağlatabilirsiniz,tabiki uyan bir model almanız lazım.

Hayırlı günler,
Kablonet 1 haftadır modem yok diye erteliyor. Sizce bu olay sadece bana mı saçma geliyor?
Sonuçta geleceğin büyük bir firması olmaya çabalayan kurum neden bu şekilde stok sorunu çekiyor? Bu olayı yaşayan oldu mu? Ne kadar kısa sürede çözüldü ve insan tedirgin oluyor yeterli derecede destek veriliyor mu?

Hiçbir firmanın vermediği desteği veriyorlar merak etmeyin.
Hocam ben de kullanıyorum 2 senedir? Modemleri güzel ama çekim mesafesi iyi değil, eğer durumunuz varsa güzel bir modem alıp bağlatabilirsiniz, tabii ki uyan bir model almanız lazım.

Bridge moduna alıp sıradan bir Router'da bağlanabilir.

Modem yok ne demek ya? Hahahahaha! O kadar övülen Kablonet bu muymuş?

Çok saçma ama sabretmeye çalışıyorum. Hiç evimizde internet olmadı. Yıllardır sabrettik, mobil veriler ile idare ettik. Hayirlisi, 1 hafta veya 15 gün içinde gelir dediler ama 1 haftası doldu, tekrar aradık ve stok halen yok dediler.

Biz de maalesef Kablonet dışında altyapı yok bu nedenle tercih ettik 25Mbps başvurduk halen modem bekliyoruz.

Hocam bizim site kentsel dönüşüme uğradı. Her kapıya asmışlar kendi reklamlarını. Oradan başvurduk çok kolaylık sağladılar. Zaten sitenin kapısında bekliyorlar. Umarım sizin sorununuz da çözülür. Kendi altyapısı olduğunda mükemmel bir firma oluyor Kablonet. 100 Mbps paketini kullanıyorum 98-99 Mbps alıyorum.

Geri
Yukarı