Türksat Kablonet'e Geçilir mi?

Tanıdığım birkaç kişi bu modemi kullanıyorum gayet de memnunlar ama bilemedim siz böyle deyince.

Hocam kablosuzda tırt bir model. Sık sık bağlantı kopuyor bazı sitelere girerken modemi kontrol edin gibi şeyler çıkıyor. Bu arada modemde anten yok.

Hocam kablosuzda tırt bir model. Sık sık bağlantı kopuyor bazı sitelere girerken modemi kontrol edin gibi şeyler çıkıyor. Bu arada modemde anten yok.
peki önereceğiniz bir modem varmıdır veya şuanki türk telekom modemini bağlayabilirmiyim ?

Kablonet altyapınız var gözüküyor olabilir ama site hatalı. Müşteri hizmetlerini arayınız. Ben geçen aradım, 16 mbps kullanabilirsiniz dediler. Altyapım 100 mbps gözüküyor kablonet sitesinde

Kablonet altyapınız var gözüküyor olabilir ama site hatalı. Müşteri hizmetlerini arayınız. Ben geçen aradım, 16 Mbps kullanabilirsiniz dediler. Altyapım 100 Mbps gözüküyor Kablonet sitesinde

Doğru söylüyorsunuz. Bu da ayrı bir dert

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi modemine mahkum kalıyorsun kablo desteğinden dolayı ama motorola marka gibi alternatifler varmış. O çöp cihaza kira alıyorlar bir de. Eğer geçmeye karar verdiysen başka cihaz bulmaya bak. Ben cihazı bridge moduna aldım alana kadar göbeğim çatladı. Sonra başka cihaza verdim neti router işlevini o cihaz yapıyor.

Peki önereceğiniz bir modem var mıdır veya şu anki Türk Telekom modemini bağlayabilir miyim?

Hocam teknoloji mağazalarında modemlerin olduğu alana gidip size uygun modemi alabilirsiniz. Fazla dandik olmasın. Biraz iyi kalite olanından alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…