Türksat Kablonet'e kanal ekleyebilir miyiz?

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

Yarın Kablonet'e gidip efsane kampanya diye adlandırdıkları paketi alacağım ama kanallara bakarken Halk TV'yi bulamadım. Kanalı ekleyebiliyor muyuz yoksa sadece verdikleri kanalları mı izleyebiliyoruz?

Kanal eklenmiyor bildiğim kadarıyla tam bilgi için telefon numaraları üzerinden geçebilirsiniz.
Böyle bir bilgi var;
Halk TV kanalı, RTÜK Kablo TV Yayın Lisansının bulunmadığı için Türksat Kablo yayın platformumuz içerisinde yer almamaktadır. Kanallarda yapılacak yeni güncellemeleri kurumsal web sitemiz olan Türksat Kablo Resmi Web Sitesine Hoş Geldiniz. adresinden takip edebilir, güncel kanal listesine Tarifeler - Televizyon | Kablo linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Selamlar,

Yarın Kablonet'e gidip efsane kampanya diye adlandırdıkları paketi alacağım ama kanallara bakarken Halk TV'yi bulamadım. Kanalı ekleyebiliyor muyuz yoksa sadece verdikleri kanalları mı izleyebiliyoruz?
Eğer modül kullanacaksanız manuel kanal arama ile Turksat uydusundan ekleyebilirsiniz. Fakat kurulum esnasında çatıya giden uydu kablosunu kesip kullanacaklarsa veya sizde uydu yoksa olmaz.
Dikkat edin yeni cihaz getirirlerse olmaz. Bu yüzden TV'ye takılan modüllerden istemeniz gerekiyor. TV'nin kendi arayüzünü kullanacaksınız.

Eğer modül kullanacaksanız manuel kanal arama ile Türksat uydusundan ekleyebilirsiniz. Fakat kurulum esnasında çatıya giden uydu kablosunu kesip kullanacaklarsa veya sizde uydu yoksa olmaz.
Dikkat edin yeni cihaz getirirlerse olmaz. Bu yüzden TV'ye takılan modüllerden istemeniz gerekiyor. TV'nin kendi arayüzünü kullanacaksınız.

Merhabalar,

Bugün geldiler ve bağladılar, televizyon hem kablolu hem de onların kutusuna bağlı böylelikle geçiş yapabiliyorum artık. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı