Türksit lidya alınır mı?

Bütçe
500

Furkan_Elci

Hectopat
Makaleler
1
Kötü değil gibi, müdür koltuğu alabilirsen daha iyi olur.

Uzaktan mobilyacı gibi mi duruyorum?

Fena gözükmüyor. Samotne de baksın. @Samotne Ciasteczka

Yorumları çok hoşuma gitmedi ama evet güzel duruyor, günün 9-12 saati masa başında olduğum için mutfak sandalyesinden kurtulma vaktim geldi sanırım.

uzaktan mobilyacı gibi mi duruyorum?

Hocam küçük olması lazım ve beyaz olsa daha iyi olur tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Uzaktan mobilyacı gibi mi duruyorum?
Evet. İnsanın kı** pişer bu arada onda. Çöp.
Yorumları çok hoşuma gitmedi ama evet güzel duruyor, güün 9-12 saati masa başında olduğum için mutfak sandalyesinden kurtulma vaktim geldi sanırım.

Hocam küçük olması lazım ve beyaz olsa daha iyi olur tavsiyeleriniz için teşekkürler.
Ben de hala mutfak sandalyesi kullanıyorum, yakında bakacağım bir şeyler. Samotne abimizi de etiketlerim.

Bilgi vermek için giriş yaptım aynısını kullandım yaklaşık 6-7 ay kadar.Çok titiz değilsen çok kirlenir onun dışında temizlesen bile kolay parçalanıyor. Görüntüsünü sorun etmezse fiyatına göre iyi bir ürün oturması rahat ama koyu renkleri öneririm, yumuşak kısımları özellikle çok zor temizleniyor

Yorumlarda kalitesiz olduğunu belirtmişler, beyaz şart değil ise bunları öneririm.

Hocam sanırım bunu alacağım. Önerileriniz için teşekkürler.

Bilgi vermek için giriş yaptım aynısını kullandım yaklaşık 6-7 ay kadar. Çok titiz değilsen çok kirlenir onun dışında temizlesen bile kolay parçalanıyor. Görüntüsünü sorun etmezse fiyatına göre iyi bir ürün oturması rahat ama koyu renkleri öneririm, yumuşak kısımları özellikle çok zor temizleniyor.

Teşekkür ederim.
Evet. İnsanın kı** pişer bu arada onda. Çöp.

Ben de hala mutfak sandalyesi kullanıyorum, yakında bakacağım bir şeyler. Samotne abimizi de etiketlerim.

Beni de etiketle :)
bu arada bende cardano sağ olsun 1000$ı 1125$ yaptım, o parayla alacağım :)

Hocam sanırım bunu alacağım. Önerileriniz için teşekkürler.

Teşekkür ederim.

Beni de etiketle :)
bu arada bende cardano sağ olsun 1000$ı 1125$ yaptım, o parayla alacağım :)
İsmi oyuncu diye şu ürünlere bu kadar paralar yatırmayın, adamlar düz fileli koltuğa bile mavi renk koyup oyuncu diye satıyorlar. Ayağı bile plastik.

İsmi oyuncu diye şu ürünlere bu kadar paralar yatırmayın, adamlar düz fileli koltuğa bile mavi renk koyup oyuncu diye satıyorlar. Ayağı bile plastik.

Hocam haklısınız ama ben oyuncu koltuğu olduğu için değil de, küçük, sade, hafif ve iç açıcı renkli bir koltuk istiyorum :)

Geri
Yukarı