Türksit markası nasıldır?

Yan kolların sabit olması sizi etkilemeyecekse attığınız koltuğu alabilirsiniz hocam, sağlam duruyor. Ben bazen indirip masanın içine giriyorum. :D
Yarın Ikea’daki modeli deneyip son kararı vereceğim sanırım. Çünkü yer yer düzleşme ve köşeli bir hal almaya başladım PC başında:)

Aman dikkat, ortopedi önemli ya. Bende de tutulmalar oluyor artık, koltuk yüzünden, değiştirmem lazım sanırım.
Aynen valla. Meslek yüzünden zaten hafif bir bel rahatsızlığım vardı. Ama bu olaya el atmazsam fıtıktan korkuyorum açıkçası.
Sizin yorumunuza göre ben de düşünebilirim.
Alırsam ona da bir inceleme yazarım olmazsa hem sana hem arkadaşlara faydası olması için:) Daha klavye için de yapacaktım ama zaman bulamadım. Yazı çok uzun oluyor ya video mu çeksem acaba bilemedim:)

Yarın vakit bulabilirsem onu denemeye gideceğim zaten Ümraniye Ikea’ya. Hiç belli olmaz alıp gelebilirim bile:)
Malum Tepe üstü IKEA'ya girmesi kolay ama çıkması biraz uzun sürüyor :) Yine de o kadar kararlı olma.

Türksit Lidya model koltuğu gelecek olursak tavsiye edeceğim bir model değil. Ne boynun rahat eder ne de belin rahat eder :) Fiyatların yüksek olması ayrı konu ancak %50 civarı bütçe artışı sağlayabilirsen en azından biraz daha rahat ettirebilecek koltuklar var.

Koltuk kadar önemli olan bir şey varsa o da monitör yükseltme aparatları veya duvara/masaya sabitlenebilen eklem bacaklar. Monitörün konumu kafa hizasının altında kaldığında bel - boyun Allah ne verdi ise 3-4 saat içerisinde dağıtıyorsun komple oturuş pozisyonunu.

1K'dan aşağı bunun oluru yok yani :)

Koltuk kadar önemli olan bir şey varsa o da monitör yükseltme aparatları veya duvara/masaya sabitlenebilen eklem bacaklar. Monitörün konumu kafa hizasının altında kaldığında bel - boyun Allah ne verdi ise 3-4 saat içerisinde dağıtıyorsun komple oturuş pozisyonunu.

Monitör kolu benim için cidden kurtarıcı oldu. Eskinden boynum mahvoluyordu, artık rahatladım.

Monitörün konumu kafa hizasının altında kaldığında bel - boyun Allah ne verdi ise 3-4 saat içerisinde dağıtıyorsun komple oturuş pozisyonunu.
Aynen monitörü yükseltmek bana baya faydalı oldu. Bu sayede boyun ağrısının önüne geçtim kurtuldum ondan ve şiddetle tavsiye ederim.
Malum Tepe üstü IKEA'ya girmesi kolay ama çıkması biraz uzun sürüyor :)
Kara delik gibi içine çekiyor adamı orası resmen:)
Fiyatların yüksek olması ayrı konu ancak %50 civarı bütçe artışı sağlayabilirsen en azından biraz daha rahat ettirebilecek koltuklar var.
Tavsiye edebileceğin bir ürün veya model var mı? Ikea veya başka bir yer de olabilir. Takıntım yok öyle.

Kara delik gibi içine çekiyor adamı orası resmen:)

Şu üst üste eşya koydukları yer labirent gibi zaten, içi ayrı deposu ayrı labirent. :D

Tavsiye edebileceğin bir ürün veya model var mı? Ikea veya başka bir yer de olabilir. Takıntım yok öyle.

Ben Ikea'dan masamı aldıüımda, bu koltukları da denemiştim. Hatta fiyatları uçmasa birkaç sene içinde alacaktım da.

Bu olmasa bile bu tip koltuklara bak bence.

Şu üst üste eşya koydukları yer labirent gibi zaten, içi ayrı deposu ayrı labirent. :D
Teslim bölümünü diyorsun:) Hayır amele gibi kutu taşıyorsun alırken ama ayrı bir zevki de var oranın:)
Ben Ikea'dan masamı aldıüımda, bu koltukları da denemiştim. Hatta fiyatları uçmasa birkaç sene içinde alacaktım da.
Aynen masayı ve çekmeceleri de ordan almıştım. Memnunum açıkçası. Umarım koltuğu da iyi çıkar.
Bu olmasa bile bu tip koltuklara bak bence.
Buna o parayı verirsem zaten oturmak dışında isterse kucak dansı bile yaptırabilir bana, korkuyorum🤣 Bu modeller var da hem dayanıklı hem konforlu olanı bulmak dert maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı