Türktelekom Altyapı'nın gelmesi çok uzun sürüyor

Emprialyx

Hectopat
Twitter'da sürekli şikayet etmem üzerine geri dönüş yaptılar ve en geç 1 Ocak 2021'de bağlatacaklarını söylediler. Dalga geçiyor herhalde bunlar. Bir altyapı bağlamak nasıl bu kadar uzun sürer arkadaşlar anlam veremiyorum. İlla genel müdürlüğe gidip bağırıp çağırmakmı lazım böyle saçma şey olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gitsenizde bişey çıkmaz bu gün telekom müdürlüğüne gittim hattımın max ne kadar hız alıyo diye bana 24mbs max dediler altyapı sorgusunda 54mbs çıkıyo dediğimde araştırıyo gibi yapıp max 35mbs veririk dediler pazarlıkla 50mbs yükseldik😀 bence dahada fazla destekliyo demem o ki müşterileri olmama rağmen yalan konuşuyorlar

Gitsenizde bişey çıkmaz bu gün telekom müdürlüğüne gittim hattımın max ne kadar hız alıyo diye bana 24mbs max dediler altyapı sorgusunda 54mbs çıkıyo dediğimde araştırıyo gibi yapıp max 35mbs veririk dediler pazarlıkla 50mbs yükseldik😀 bence dahada fazla destekliyo demem o ki müşterileri olmama rağmen yalan konuşuyorlar
Ooo hocam geç kaldınız ben altyapıyı 1 haftada bağlattım

Merhaba Twitter'dan bi yetkili kisiye ulasmistim 1 günde getirtmislerdi altyapiyi.
Vay be. Bende aradım bugün konuştuk ama bu sene öyle bir düşünce yokmuş seneye olacakmış :(

Yeni konular

Geri
Yukarı