Tüy dökücü krem sorun yaratır mı?

Ürün nasıl hocam kullanıyor musun? Deriyi tahriş ediyor mu, kılları fazla bırakıyor mu?
Jilet gibi tekte almaz ama işini görür. Makine tahriş yapmaz, sadece jilet tahriş yapar. Ben bu ürünü kullanmadım ama iş göreceğini düşünüyorum. 1 kere alayım uzun yıllar düzgün kullanayım dersen bu ürünü öneririm. Makineyi direk alt bölge kıllarını almak için üretmişler artık kararını öyle vermeni tavsiye ederim. Ben 50 TL'lik makine kullandım uzun zaman hiçbir sorun etmedi sonra üst seviye bir şey aldım sadece konfor arttı yani daha kısa zamanda işini görüyorsun. İş görüyorsa bitmiştir, makine ile fantazilere girmezsen, kendini kesmen ve zarar vermen mümkün bile değil. Makine hızlı bir şekilde sıfır almaz ama daha güvenli ve konforludur.

Jiletten bıktım artık ben. Kuzenim kullanıyor tüy dökücü herhangi bir sorun yaşamadı. İleride yaşamayacağı anlamına gelmiyor ama yine de ben de geçmeyi düşünüyorum.

Şahsen ben bu işe kalkışsam, jilet ile bütün vücudu almayı, 2 ay sürer. benim küvete tüy dökücü krem döküp 1 saat orada beklemem lazım. :)

Jiletten bıktım artık ben. Kuzenim kullanıyor tüy dökücü herhangi bir sorun yaşamadı. İleride yaşamayacağı anlamına gelmiyor ama yine de ben de geçmeyi düşünüyorum.
Tüy dökücüye para vereceğinize makine almanız daha iyi olur. Hem alt tarafı yakmazsınız hem de rahat bir şekilde işinizi yaparsınız.

Tüy dökücüye para vereceğinize makine almanız daha iyi olur. Hem alt tarafı yakmazsınız hem de rahat bir şekilde işinizi yaparsınız.
Hocam doğrudur ama makinelerin de pek pratik olduğunu düşünmüyorum. Genelde jilet gibi kökten almıyor, alanları da jilet gibi etki yapıyor zaten pek fark olmuyor o açıdan.

Hassas bölgelerde çok tutma, kızarıklık, yanma hissi yapıyor. Benim arkadaşım iki dakika fazla tutmuş, akşam eve dönerken toplardan birisi yolda düşmüş. Bu arada cidden, hassas bölgelerde de kullanacaksan, kalitelisini al.

Her yaz vücudu saç kesme makinesiyle pratik olarak alıyorum, tüy dökücü krem bu konuda maddiyatlı olacaktır.
Her ne kadar genital bölgeler için önerilmese de ben genital bölgeleri tüy dökücü kremle alıyorum, jiletle kes kes uğraşılmaz, makina ise deriyi tahriş eder. Yıllardır böyle.

Geri
Yukarı