TUF 1660S vs Dual 1660S

Rimexe

Decapat
Daha fazla  
Kullanacağım işlemci: Ryzen 5 3600.

Hangi ekran kartı daha iyi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de baktım hocam TUF sorunluymuş biraz galiba. DUAL'i öneririm ben de öyle duydum. TUF şu anda 3060 vs. iyi. Ama birkaç sene önce TUF kötüymüş sıcaklık açısından tavsiye etmem. Bir de hazır sistem almanızı öneririm.

FPS anlamında aralarında 1-2 FPS dışında oynama olmaz. Ancak bu iki ekran kartından birisini almayı düşünüyorsan o düşüncenden acilen vazgeç. :D

İkisinin de yenilenmemiş serisi sıcaklık sorunluydu. Ama yenilenmiş seri ise ikisini de alabilirsiniz çok bir fark yok.

Kullanacağım işlemci: Ryzen 5 3600.

Hangi ekran kartı daha iyi?

İkisinden biri değil ama bende Msı 1660 Super Ventus Xs var ona da bakabilirsiniz.
İkisinden biri değil ama bende Msı 1660 Super Ventus Xs var ona da bakabilirsiniz.
Bu arada ikisi çok pahalı değil mi?

50 FPS farkla 6700 XT alabiliyorsun.

Ben de baktım hocam TUF sorunluymuş biraz galiba. DUAL'i öneririm ben de öyle duydum. TUF şu anda 3060 vs. iyi. Ama birkaç sene önce TUF kötüymüş sıcaklık açısından tavsiye etmem. Bir de hazır sistem almanızı öneririm.
Zaten Hazır Sistemlerin İçindeydi bu parçalar.

FPS anlamında aralarında 1-2 FPS dışında oynama olmaz. Ancak bu iki ekran kartından birisini almayı düşünüyorsan o düşüncenden acilen vazgeç. :D
GamingGenTr sayfasından hazır sistem alacaktım.

ASUS Dual daha iyidir ama umarım bu fiyatları vermeyi düşünmüyorsunuzdur.
yok hayır hazır sistemlerin içinde vardı 😀

Son düzenleme:

Geri
Yukarı