TUF 3060 fan düzgün dönmüyor

BatuhanUcan

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, TUF 3060 sahibiyim en sağdaki fan böyle dönüyor, hafif yamuk gibi bu durum normal mi? (Durup çalışmasınından bahsetmiyorum) Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fanları son hıza alınca böyle sallanma olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ambleme değil de fanın halkasına bakıyorum oradan belli oluyor biraz sallandığı ama fan hızını %70 üstüne çekince düzgün dönüyor anlamadım.

Fanın normal dönüyor o fanın sallanması başka kartlarda da başıma gelmişti sıkıntı yaratmaz.

Fan devrini düşürdüm iyice ondan öyle görünüyor manuel olarak hız artırınca dönmesinde sorun yok ama sallanması kafamı kurcalıyor.

Hocam normalde otomatik tam devir dönmesi lazım bu fanların manuel ayar yapsanız da ileride sorun yaşamanız muhtemel soğutma konusunda problem yaşarsınız imkan var ise gönderin.

Herkese merhaba, TUF 3060 sahibiyim en sağdaki fan böyle dönüyor, hafif yamuk gibi bu durum normal mi? (Durup çalışmasınından bahsetmiyorum) Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fanları son hıza alınca böyle sallanma olmuyor.
Biraz bana yamuk gibi geldi yüksek hızlarda yine devam ederse garantiye gönderin. Düşük hızlarda yapması anormal değil yüksekte anormal olur.

Geri
Yukarı