TUF A15 vs Strix G15

@Daylity doğru söylüyor. A15 ısı konusunda kronik sorunlu. ROG'dan vazgeçmeyin. Soğutucu kullansanız bile eh. Isı farkı olacağı için G15 ile aynı FPS'leri alacaksınız.

Hocam abartmaya gerek yok bence. Üstelik soğutucu laptopu yerden keseceği için ısı farkı bayağı olur.(Tamam arkadaşlar TUF biraz kötü)

Son düzenleme:
ASUS TUF'u 0 aldım 2 yıl oldu bilgisayarı temiz kullandım bikgisayarın ekran kapanma sorunu vardı çoğu kişide varmış 2 senedir cebelleşiyorum birçok kişiye TUF aldırmadım ROG aldırdım hepsi memnun ROG'tan aşağı düşmeye değmez.

Yani hocam arkadaşların dediği gibiyse bence de sorunlarla uğraşıcağına git ROG al.
Ya da bütçeyi arttır bunu al.

Hocam abartmaya gerek yok bence. Üstelik soğutucu laptopu yerden keseceği için ısı farkı bayağı olur.

Ustam abartma yok direkt kullanıcısıyım bikgisayara ekstra fanım var kademeli 6 fanlı bir soğutıcu en sona çekiyorum fanı bilgisayar kendisi ayrı bağırıyorum tabii laptop olacak o kadar ama elimde 1660 Ti Ryzen 7 var orta ayarlarda Apex oynamam lazım ama ne kadae acı çektiğimi bilemezsin ısınmadan dolayı ki ekran kapanma sorunu mavi ekran sorunundam bahsetmiyorum bile çok dert çektirdi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı