TUF B450 anakarttan MSI X570'a Pro'ya geçilmeli mi?

mechanix1

Kilopat
RAM
Corsair 3200mhz cl16
İşlemci
Amd ryzen 2600
Merhaba.

Bu akşam ASUS TUF B450 Plus Gaming anakartım bozuldu ve ufak bir araştırmadan sonra B450'lerin üzerine biraz daha ekleyince MSI X570'a Pro alabileceğimi fark edip fiyatı dolar ve zamlar yüzünden artmadan hemen satın aldım. Hem PCI gen 4'e geçmiş oldum hem de ileride Ryzen 5000 serisi ya da desteği gelirse 6000'e geçerim dedim.

Sonra yabancı forumlardaki testlere baktığımda ufak bir üzüntü ile karşılaştım. Diğer X570'lere göre en düşük seviyede olan benim satın aldığımmış. Çoğunluk MSI'ın X570'lerinin kötü olduğunu yazmış. En ufak bir bilginiz bile varsa paylaşabilirseniz harika olur.

Zaten bütçemi çokça aşarak aldım X570A Pro'yu. Tam olarak neyi kötü açıklarsanız harika olur benim için.

VRM'leri çok kötü en kötü X570 anakart kendisi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VRM'leri çok kötü en kötü X570 anakart kendisi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu testlerin 0 airflow lu alanlarda yapıldığını okudum ve linustechtips in forumuna baktığımda elimdeki bozulan ASUS TUF B450 Plus Gaming'den daha iyi olduğunu gördüm VRM'lerin.

Yeni konular

Geri
Yukarı