TUF FX706LI Wi-Fi driver gözükmüyor

frknbarbar

Hectopat
Herkese iyi geceler. ASUS TUF FX706LI-HX200 model laptop satın aldım FreeDOS olarak. Technopat'ın YouTube sayfasından Windows 10 kurma videosunu izleyerek kurulum yaptım fakat kurulum esnasında Wi-Fi gözükmedi, ben de internet bağlantım yok dedim kuruluma devam ettim. Kurulum bitince yine bağlanamadım, aygıt yöneticinden bakında Wi-Fi adapter gözükmüyor sadece Realtek family controller var. ASUS destek networking kısmından Intel Wireless LAN driver indirmem rağmen herhangi bir değişiklik olmadı, yardımcı olur musunuz?
Aygıt yöneticisinde gizli ögeleri göster deyince Microsoft kernel Debug network adapter yazıyor.

Son düzenleme:
iPhone USB takıyorum ama görmüyor başka PC de de görmüyor tam olarak nasıl yaptın vallahi beni şu eziyetten kurtarsan süper olacak.
Çözüldü.

Çözmene sevindim. TUF17 mi aldın sende eğer öyleyse Armoury Crate'den gamevisuala giriş yapabiliyor musun? Ben giremiyorum.
Hocam laptoptan memnun musun? Isınma sorunu var mı?

Alalı daha 2-3 gün oldu batarya ve hoparlör bence yetersiz. Ben world of tanks oynadım şuana kadar ultra ayarda ve turbo fanda ısınması 80 dereceyi geçmedi.

Henüz oralara bulaşmadim uyanınca bakacam bilgilendiririm. Evet aynısını hx-198 olanını aldım ben de ultra ayarda dota 2 110 fps şuan da biraz daha yükselir ama maks alacağım fps değerleri bunlar fiyatına göre memnunum batarya konusunda katılıyorum yetersiz ama aşırı serin çalışıyor uzun süre açık kalmasına rağmen çok şaşırtıcı bu serin kalma olayı beni memnun etti o paralara alinabilecek bir tercih gibi duruyor.Onun haricinde sesli çalışıyor kulaklik takmak şart gibi xD tasarım konusunda ise yine artıda olan bir cihaz kendi fikrimce.

Henüz oralara bulaşmadim uyanınca bakacam bilgilendiririm. Evet aynısını hx-198 olanını aldım ben de ultra ayarda dota 2 110 fps şuan da biraz daha yükselir ama maks alacağım fps değerleri bunlar fiyatına göre memnunum batarya konusunda katılıyorum yetersiz ama aşırı serin çalışıyor uzun süre açık kalmasına rağmen çok şaşırtıcı bu serin kalma olayı beni memnun etti o paralara alinabilecek bir tercih gibi duruyor.Onun haricinde sesli çalışıyor kulaklik takmak şart gibi xD tasarım konusunda ise yine artıda olan bir cihaz kendi fikrimce.
Bekliyorum hocam bende onu çözemedim yine başka bir şey olursa yazarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı