TUF Gaming B450M Plus II vs B450M-K II

ParzyOne

Hectopat
Daha fazla  
Evet başlıkta da gördüğünüz gibi iki anakart arasında kararsız kaldım. Ryzen 5 3600 ve MSI GTX 1660 Super ekran kartını kullanacağım. Hangi anakart daha iyi olur benim için. Cevaplar için teşekkür ediyorum.

Bence B550 olan modellerden almaya çalışın

Evet başlıkta da gördüğünüz gibi iki anakart arasında kararsız kaldım. Ryzen 5 3600 ve MSI GTX 1660 Super ekran kartını kullanacağım. Hangi anakart daha iyi olur benim için. Cevaplar için teşekkür ediyorum.

Bu ikisi arasında bu.
TUF Gaming B450M Plus II.

Son düzenleyen: Moderatör:
B450M Plus II çoğu B550'den iyi bir ürün çift pcix16 desteği, 4 kanallı RAM, çift M.2 SSD vs. vs. Zaten ürünün görseline bakınca kalitesini anlarsınız.

Aynı şeyi söyledim zaten mesaj kasmak için mesaj atmanıza gerek yok!

Önerdiğimiz anakartın iyi olduğunu kabul ediyorsan neden beğenmedim atıyorsun?

B450M Plus II çoğu B550'den iyi bir ürün çift pcix16 desteği, 4 kanallı RAM, çift M.2 SSD vs. vs. Zaten ürünün görseline bakınca kalitesini anlarsınız.

Aynı şeyi söyledim zaten mesaj kasmak için mesaj atmanıza gerek yok!

Sen söyledin diye biz söylemeyecek miyiz?
Ne saçma bir düşünce.

Herşeye dislike atıyor hatta bu mesaja da atacak sıkıntılı biri galiba.
Spam forum kurallarına aykırı bir şey herkes o zaman aynı şeyi yazsın böyle bir gereksiz trafik oluşması ne kadar mantıklı, zaten arkadaş şu an ceza aldı ya da kısa sürede alacak spam yapmaktan. :) :)

Spam forum kurallarına aykırı bir şey herkes o zaman aynı şeyi yazsın böyle bir gereksiz trafik oluşması ne kadar mantıklı, zaten arkadaş şu an ceza aldı ya da kısa sürede alacak spam yapmaktan. :) :)
Hayır yani mesaj kasınca ne oluyor paramı geliyor, çok mesajın olunca havalı mı oluyorsun ? Başkalarının da fikirlerini belirtmesi önemli. Konu sahibi birden fazla kişi önerdiği için ürüne daha çok ısınmış olabilir.

Geri
Yukarı