Satıldı TUF Gaming B550 M-E - 2x8 3600 MHz RAM - 4600G - Hyper 410R Hepsi Garantili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Schwerer Gustav

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, DDR5'e geçme planım var o yüzden elimdeki bu parçaları satmayı planlıyorum.

Asus TUF Gaming B550 M-E Fiyat: 3700₺ (KFG, Amazon Türkiye) (Satıştan vazgeçildi)

Ryzen 5 4600G Stok soğutucusu var. Fiyat: 2500₺ (KFG, Hepsiburada) Satıldı

Team T-Force Vulcan TUF Gaming 2x8 3600MHZ kit RAM. Fiyat: 700₺ (KFG, Hepsiburada) Satıldı

Hyper 410R İşlemci Soğutucu. Fiyat: 400₺ Satıldı

(Kutusu ve kutu içeriği var, fatura garantisi yok. Bloğunda 1-2 yaprakta hafif yamulma var, soğutmaya hiçbir kötü etkisi yok. 4.2GHZ sabit şekilde 4600G işlemcisini 43 dereceden yukarıda görmedim oyunda. Prime 95 testinde de 4.2 GHZ'de 67 derecede sabit tutuyor.

Parçalar 2023 Nisan ayında sıfır olarak satıcıları Amazon ve Hepsiburada olacak şekilde satın alınmıştır. Hor kullanılmadı, zaten soğutucu hariç hepsinin garantisi kutusu var. Faturalar satın aldığım siteler üzerinde duruyor isteyene çıkartır gönderirim. Fiyatları Akakçe üzerinde en ucuz fiyatları baz alarak yazdım. Pazarlık sadece hepsini toplu alacak kişiyle yapılacaktır. Öncelik toplu satıştır, her parçaya ayrı ayrı alıcı çıkarsa parça satışına geçerim. İşbu ilan yorum ve önerilere açıktır.

Önce ödeme sonra kargo şeklinde istediğiniz kargoyla gönderim sağlarım, kargo ücretinin yarısı bana aittir. Burada daha önce alım da satım da yapmıştım

Herkese saygılar.

Edit: İşlemci, işlemci soğutucu, RAM bellekler @DarKSaGaa hocama revize edildi. Cumartesi gününe kargolanması için anlaşıldı.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı