TUF Gaming F15 FX506HE laptopa RAM önerisi

Ugur Can Ulukaya

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ram bilgisi.png

Merhaba, başlıkta da belirttiğim cihaza RAM almak istiyorum. RAM tipi CPU-Z ile almış olduğum ekran görüntüsünde gözüküyor ben bu cihaza CL22 DDR4 3200MHz RAM alsam uyumlu çalışır mı? Dikkat etmem gereken şeyleri söyler misiniz?

Dosya Ekleri

• ram bilgisi.png
    ram bilgisi.png
    24,7 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
dediğiniz ramı aldım ve taktım sorunsuz çalıştı hatta birebir aynı sayılan bir ram geldi. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Takmış olduğum RAM donanım hatası verdi Memory Diagnostics testinde. Bunun için iade işlemi başlattım aynı marka/model RAM'ı yeniden mi sipariş etmeliyim yoksa farklı marka mı aramalıyım?

Son düzenleme:
Dediğiniz RAM'ı aldım ve taktım sorunsuz çalıştı hatta birebir aynı sayılan bir RAM geldi. Desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Takmış olduğum RAM donanım hatası verdi Memory Diagnostics testinde. Bunun için iade işlemi başlattım aynı marka/model RAM'ı yeniden mi sipariş etmeliyim yoksa farklı marka mı aramalıyım?

Micron olarak bulunmuyor pek ve olanlarda pahalı oluyor genelde, değişim deneyin hocam kullanımda bir sorun yasatiyor muydu 2 hafta geçmiş çünkü.

Merhabalar, normal kullanım esnasında da mavi ekran sorunu yaşıyordum.

Micron olarak bulunmuyor pek ve olanlarda pahalı oluyor genelde, değişim deneyin hocam kullanımda bir sorun yasatiyor muydu 2 hafta geçmiş çünkü.

Bu linkini bırakmış olduğum RAM'ı alsam uyumlu çalışır mı hocam? Yoksa aynı model (sizin tavsiye ettiğiniz) RAM'ı tekrar mı sipariş geçeyim?

Son düzenleme:
Elinizdekini satabiliyorsaniz kit almak sorunu kökten çözer, isterseniz attığınız kingstonuda alıp deneyebilirsiniz Amazon iade konusundada sıkıntı cikarmayacagi için.

Yeni konular

Geri
Yukarı