TUF Gaming F15 laptopta kronik ısınma sisteme zarar verir mi?

Kel Özghür

Picopat
Yakın zamanlarda bu laptoptan almıştım. Sonradan web'de gezineyim dedim, kronik ısınma problemleri varmış ve şu an sadece tarayıcı açık olmasına rağmen ufak bir sıcak. Valorant gibi oyunlar oynarken elim değdiğinde yanıyor :D Korkuyorum, sizce kaç yıl dayanır ve bu sıcaktan klavyesi erir mi?

Yakın zamanlarda bu laptoptan almıştım. Sonradan web'de gezineyim dedim, kronik ısınma problemleri varmış ve şu an sadece tarayıcı açık olmasına rağmen ufak bir sıcak. Valorant gibi oyunlar oynarken elim değdiğinde yanıyor :D Korkuyorum, sizce kaç yıl dayanır ve bu sıcaktan klavyesi erir mi?
Ne zaman aldınız, bakım ve macun zamanı gelmiş olabilir.

Hocam sizin o ufak sıcaklığı biz bilemeyiz ki. Belki kasası plastik olduğu için ısıyı iletmiyor ve size ufak gelen derece yüksek derecelerdir? Biz bilemeyiz. Boştayken şu derece yükteyken şu derece şu kadar aylık veya yıllık cihaz derseniz yorum yapabiliriz.

Aynı cihaz bende de var hocam(F15 FX506HM) çok fazla ısınıyor gibi cihaz boştayken 60 derece mi olur? Ama laptoplar zaten buna uygun üretiliyor pek bir sorun olmaz gibi, istersen servisine gönder cihazı ama pek bir şey yapmazlar gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı