TUF Gaming F15 mi, Nitro 5 mi daha iyi?

Bütçe
13000

Flechir

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar arkadaşlar,
Bir süredir bilgisayar bakınıyorum. 13 bin bütçem var. Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Genelde işim programlama oluyor. Arada arkadaşlarla da oyun gireriz diye gaming laptop almak istiyorum. CS:GO ve Valorant gibi oyunlar oynarım en fazla sanırım. Attığım linkteki laptoplardan hangisi iyidir ya da bütçeme uygun düzgün başka bir laptop önerisi verir misiniz lütfen?

Bu arada 2 tane ASUS yolladım çünkü farklı gözüküyorlar. Ben farkı çözemedim, siz belki çözersiniz. Fikir verenlere şimdiden çok teşekkürler :)

Bir süredir bilgisayar bakınıyorum. 13 bin bütçem var. Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Genelde işim programlama oluyor. Arada arkadaşlarla da oyun gireriz diye Gaming laptop almak istiyorum. CS:GO ve Valorant gibi oyunlar oynarım en fazla sanırım. Attığım linkteki laptoplardan hangisi iyidir ya da bütçeme uygun düzgün başka bir laptop önerisi verir misiniz lütfen?

Bu arada 2 tane ASUS yolladım çünkü farklı gözüküyorlar. Ben farkı çözemedim, siz belki çözersiniz. Fikir verenlere şimdiden çok teşekkürler :)

3050 1660 Ti Max-Q 1650 Ti arasında bir güçte. Tabii ki 2060'lı Nitro.

Bir süredir bilgisayar bakınıyorum. 13 bin bütçem var. Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Genelde işim programlama oluyor. Arada arkadaşlarla da oyun gireriz diye Gaming laptop almak istiyorum. CS:GO ve Valorant gibi oyunlar oynarım en fazla sanırım. Attığım linkteki laptoplardan hangisi iyidir ya da bütçeme uygun düzgün başka bir laptop önerisi verir misiniz lütfen?

RTX 2060 RTX3050'den daha güçlü bir ekran kartı hocam o yüzden Acer Nitro 5 daha iyi bir seçim olabilir.

Oynamak istediğiniz oyunlar belli, kullanım amacınız belli. Açıkçası gidip de ekran kartı iyi diye Acer almazdım, diğer cephede daha taze bir Tuf serisi var. İçindeki işlemci 8 çekirdek diğerine göre iyi bir işlemci, depolama iki katı. Kullanım amacınıza göre tercihim kesinlikle Asus olurdu. 3050 de her oyunu rahatlıkla oynatır zaten.

Geri
Yukarı