TUF Gaming F15 satıp Monster almak

Teo5138

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 2021 Ağustos ayında ASUS TUF Gaming F15 aldım i5 11. nesil 8 GB RAM 3050 ekran kartı SSD de 500. şimdi 14 civarına elden çıkartıp 22,5 a Monster anda almak ne kadar mantıklı. Monster Abra da 32 GB RAM 3050 Ti 1 terabayt SSD i5 12. nesil. Yani burada aradaki 8 bin lirayi ödesem buna değer mi? Laptop 1,5 yıldır bende garantisi bitince herhangi bir arıza da sıkıntı yaşarim korkusu var o yüzden satmayi düşünüyorum.

Hayatında yapmış ve yapacağın en büyük hata olur.

Asus verip, Monster gibi bir çöp alacaksın, bir de üzerine 8000 TL vereceksin.. Offf.. söylerken acıyı hissettim.

Paran varsa, güzel bir 8 GB RAM ve M.2 SSD alır takarsın, alet uçar.

Şimdi Monster seviciler çıkabilir, biliyorum sevdiğinizi, ben sevmiyorum, sabah sabah tartışmayalım.

TUF'u satıp başka modele geçebilirsin, geçeçeğin model muhtemelen Tongfang kasa fakat min 3060'a geçmen iyi olur.

ASUS verip, Monster gibi bir çöp alacaksın, bir de üzerine 8000 TL vereceksin. Offf. Söylerken acıyı hissettim.

Şimdi Monster seviciler çıkabilir, biliyorum sevdiğinizi, ben sevmiyorum, sabah sabah tartışmaya.

ASUS verip, Monster gibi bir çöp alacaksın, bir de üzerine 8000 TL vereceksin. Offf. Söylerken acıyı hissettim.

Şimdi Monster seviciler çıkabilir, biliyorum sevdiğinizi, ben sevmiyorum, sabah sabah tartışmayalım.

Hocam pişmanlık diyorsun yani, garanti olayının bitmesinin bana çok büyük bir eksisi olur mu?

3050 satıp 3050 Ti geçeceksin. 8K para vereceksin. O laptopu satıp Monster Tulpar serisinden 3060'lı bir cihaza geçebilirsin fakat dediğin şekil olmaz.

Hocam pişmanlık diyorsun yani, garanti olayının bitmesinin bana çok büyük bir eksisi olur mu?
Garantinin bitmesi laptopu satmanı zorlaştırır. Eğer daha iyi bir alete geçmek istiyorsan, ki buradaki arkadaşların dediği gibi en az 3060'lı bir laptop, sat tabi ama monster almanı tavsiye etmem. Ona göre hesabını yapmalısın.

Anladım hocam Tulpar'lar için 12K falan vermem lazım o da çok fazla o yüzden RAM ve SSD yükseltmem daha mantıklı gibi.

Ortalama sattıktan sonra çıkacağın bütçeyi soylesen ona göre daha iyi bir şey var ise karar verirsin aslında.

Geri
Yukarı